Reality inzercia

Poznámky sú jednoduchý nástroj, ako sa rýchlo a bez problémov orientovať v množstve inzerátov, ktoré ste si prezreli a zaujali vás. Umožní vám orientovať sa v inzerátoch a ľahko ich porovnávať medzi sebou.

K dispozícií máte 10 predvolených poznámok, ktoré si viete ľubovoľne upravovať ako vám vyhovuje. Navyše si viete k inzerátu pridať svoju vlastnú poznámku, postreh, či krátky popis.

Služba je prístupná len pre registrovaných používateľov. Registráciou získate navyše možnosť ľahko si spravovať poznámky a označené inzeráty. Pod každou poznámkou sa vám zobrazí zoznam vami označených inzerátov.

Možnosť pridávania 3D pôdorysov na TopReality.sk

Napísal admin, 23.04.2013

Portál TopReality.sk Vám ponúka možnosť vkladania 3D pôdorysov k jednotlivým nehnuteľnostiam zdarma.

Postup pri vkladaní

Použitie aplikácie je veľmi jednoduché

Vkladanie 3D pôdorysov je zabezpečené prostredníctvom aplikácie Autodesk Homestyler,ktorá je zadarmo prístupná on-line na adrese: www.homestyler.com/designer. Umožňuje Vám vytvárať modely vnútorných a vonkajších plôch prezentovanej nehnuteľnosti.

Pôdorysy sa vytvárajú metódou pretiahnutia (drag and drop) predmetov na pracovnú plochu modelu. Môžete sa jednoducho prepínať medzi 2D a 3D zobrazením a nakoniec nechať generovať náhľadové fotografie vo vysokom rozlíšení pre ďalšie prezentácie.


Vloženie 3D pôdorysu k inzerátu

Pre využitie všetkých možnosti aplikácie Autodesk HomeStyler vrátane zdieľania 3D návrhu je nutné byť do tejto aplikácie prihlásený a to kliknutím na tlačidlo Sign In vpravo hore (prípadne i prostredníctvom Vašich účtov ako napr. Twitter, Facebook, Google).

Po prihlásení sa Vám v hlavnom menu aplikácie zobrazia ďalšie voľby. Návrh môžete uložiť (voľba File->Save) - aplikácia Vám následne vygeneruje adresu, resp. kód, z ktorého je 3D návrh prístupný aj mimo aplikáciu.

Zdroj: www.topreality.sk

Kliknete na tlačidlo Copy URL a následne adresu vložíte do požadovanej zákazky vo Vašom účte na Topreality.sk - konkrétne do políčka Pôdorys (Homestyler.com ID).

Zdroj: www.topreality.sk

Systém si po uložení zákazky z tejto adresy automaticky vyselektuje dané ID.