Pracujeme s overenými kanceláriami
  +
Prihlásenie
Zabudnuté heslo
Prihlásenie
Počet nehnuteľností
96 352
Reg. kancelárií
11 831
Reg. užívateľov
116 429
Fanúšikov
52 554


Reality inzercia

SORA

Možnosť pridávania 3D pôdorysov na TopReality.sk

Reality Realitné články Možnosť pridávania 3D pôdorysov na TopReality.sk

Napísal admin, 23.04.2013


Portál TopReality.sk Vám ponúka možnosť vkladania 3D pôdorysov k jednotlivým nehnuteľnostiam zdarma.

Postup pri vkladaní

Použitie aplikácie je veľmi jednoduché

Vkladanie 3D pôdorysov je zabezpečené prostredníctvom aplikácie Autodesk Homestyler,ktorá je zadarmo prístupná on-line na adrese: www.homestyler.com/designer. Umožňuje Vám vytvárať modely vnútorných a vonkajších plôch prezentovanej nehnuteľnosti.

Pôdorysy sa vytvárajú metódou pretiahnutia (drag and drop) predmetov na pracovnú plochu modelu. Môžete sa jednoducho prepínať medzi 2D a 3D zobrazením a nakoniec nechať generovať náhľadové fotografie vo vysokom rozlíšení pre ďalšie prezentácie.


Vloženie 3D pôdorysu k inzerátu

Pre využitie všetkých možnosti aplikácie Autodesk HomeStyler vrátane zdieľania 3D návrhu je nutné byť do tejto aplikácie prihlásený a to kliknutím na tlačidlo Sign In vpravo hore (prípadne i prostredníctvom Vašich účtov ako napr. Twitter, Facebook, Google).

Po prihlásení sa Vám v hlavnom menu aplikácie zobrazia ďalšie voľby. Návrh môžete uložiť (voľba File->Save) - aplikácia Vám následne vygeneruje adresu, resp. kód, z ktorého je 3D návrh prístupný aj mimo aplikáciu.

Zdroj: www.topreality.sk

Kliknete na tlačidlo Copy URL a následne adresu vložíte do požadovanej zákazky vo Vašom účte na Topreality.sk - konkrétne do políčka Pôdorys (Homestyler.com ID).

Zdroj: www.topreality.sk

Systém si po uložení zákazky z tejto adresy automaticky vyselektuje dané ID.