Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Viac informácii OK
Pracujeme s overenými kanceláriami
  +
Prihlásenie
Zabudnuté heslo
Prihlásenie
Počet nehnuteľností
100 865
Reg. kancelárií
11 606
Reg. užívateľov
113 737
Fanúšikov
52 554

 

Reality inzercia

SORA

Letný seriál o dovolenkových hitoch (3. časť) – Motýlia vila na Sardínii

Reality Realitné články Zaujímavosti zo sveta Letný seriál o dovolenkových hitoch (3. časť) – Motýlia vila na Sardínii

Napísal Róbert Bosák, 02.08.2018


Teploty už máme ako v Stredomorí, no ešte tomu chýba šumenie vĺn a prechádzky po pláži. Za tými musíme vycestovať na juh, napríklad do Sardínie, kde si turisti užívajú leto v jeho najkrajšej podobe, trebárs aj v novej dovolenkovej rezidencii v Porto Cervo.

Zdroj: www.exclusivesparetreats.com 


Slnečnej Sardínii nechýba nič, čo má krajina otvárajúca náruč turistom ponúknuť. Jedinečnú atmosféru, kultúrne podujatia a kvalitné služby nájdeme na každom kroku a inak to nie je ani v obľúbenom letovisku Porto Cervo. To umožňuje turistom prichádzajúcim za odpočinkom pri mori komfortný pobyt v nadštandardných objektoch, medzi ktorými sa vymyká Villa Ada, známa ako „motýlia vila“ prístupná turistom hľadajúcim luxusné krátkodobé ubytovanie.

Zdroj: www.patdesign.it


Zo starého domu luxusná rezidencia

 

Projekt „motýlej vily“ zo spomínaného letoviska je skvelým príkladom, ako dokáže nápaditá renovácia oživiť aj staré, ničím výnimočné domy. V tomto prípade si architekti dali záležať na každom detaile a výsledkom ich práce je vkusné a nadčasové dielo. Rezidencia totiž nie je len priestranná, komfortná a prepracovaná po dispozičnej stránke. Za zmienku stojí jej netradičný vzhľad a poloha splývajúca s okolitým prostredím zaisťujúca dostatok súkromia.

Zdroj: www.portocervoonline.com 


Projekt Villa Ada v niekoľkých číslach:

 

- v rezidencii sa môže ubytovať 13 ľudí naraz

- výmera obytnej plochy dosahuje až 350 m2

- okolitý pozemok sa rozprestiera na ploche 7 000 m2

- súčasťou vily je 20-metrový bazén so slanou vodou

- ubytovanie je možné v 7 spálňach so 7 kúpeľňami

Zdroj: clipgoo.com


Dovolenková rezidencia na prenájom

 

Luxusné ubytovanie s nadštandardným vybavením a obrovským okolitým pozemkom, aj taký zážitok poskytne vynovená rezidencia v slnečnej lokalite Porto Cervo. Majiteľ ju začal hneď po ukončení rekonštrukcie prenajímať ako dovolenkové sídlo, takže objekt si počas tohto leta odkrúca premiéru. Pri pohľade naň je jasné, že voľné miesto v ňom tak skoro nebude, veď kto by si nechcel užívať krásy Sardínie na takomto mieste?

Zdroj: www.leotrippi.com 


Text: Róbert Bosák

Foto: www.exclusivesparetreats.com, www.portocervoonline.com, www.patdesign.it, clipgoo.com, www.leotrippi.com