Reality inzercia

Poznámky sú jednoduchý nástroj, ako sa rýchlo a bez problémov orientovať v množstve inzerátov, ktoré ste si prezreli a zaujali vás. Umožní vám orientovať sa v inzerátoch a ľahko ich porovnávať medzi sebou.

K dispozícií máte 10 predvolených poznámok, ktoré si viete ľubovoľne upravovať ako vám vyhovuje. Navyše si viete k inzerátu pridať svoju vlastnú poznámku, postreh, či krátky popis.

Služba je prístupná len pre registrovaných používateľov. Registráciou získate navyše možnosť ľahko si spravovať poznámky a označené inzeráty. Pod každou poznámkou sa vám zobrazí zoznam vami označených inzerátov.

Krkonoše vlani navštívil rekordný počet ľudí

Napísal Róbert Bosák, 25.05.2023

Najvyššie české pohorie sa teší rastúcemu záujmu zo strany turistov. Potvrdzujú to čísla minuloročnej návštevnosti, ktorá zaznamenala rekordný výsledok. Rekordný počet ľudí vlani navštívil celé pohorie aj samotný Krkonošský národný park.

 

O rekordnej minuloročnej návštevnosti Krkonôš informoval hovorca Správy Krkonošského národného parku (KRNAP). Historicky najvyšší výsledok v štatistikách návštevnosti celého pohoria potvrdil na základe dát mobilných operátorov o pohybe užívateľov mobilných služieb a údajov získaných automatickými sčítavacími zariadeniami priamo v teréne. Vyšší počet ľudí ako v doterajšom rekordnom roku 2018 navštívil územie KRNAP aj územie celého pohoria.

Krkonoše, Zdroj: pixabay.com

 

Do Krkonôš prišlo viac ako 12 mil. ľudí

 

Do najväčšieho českého pohoria sa v doterajšom rekordnom roku 2018 prišlo pozrieť menej ako 12 mil. ľudí. 12-miliónovú métu sa nepodarilo prekonať ani v jednom z nadchádzajúcich rokov. Rekord z roku 2018 bol prekonaný až vlani, kedy na územie pohoria prvýkrát v histórii zavítalo viac ako 12 mil. turistov. Návštevnosť za 12 mesiacov minulého roka sa v porovnaní s rokom 2018 zvýšila o 250 000 a dosiahla nový rekord na úrovni vyše 12,1 mil. ľudí.   

 

V KRNAP viac ako 5 mil. návštevníkov

 

V porovnaní s rokom 2018 sa zvýšila aj návštevnosť samotného národného parku. Na územie spadajúce do pásma KRNAP vlani prišlo 5,76 mil. ľudí, čo je skoro o 1 mil. viac ako v roku 2018. V porovnaní s rokom 2021, kedy návštevnosť čiastočne obmedzovali epidemiologické opatrenia, je rozdiel ešte vyšší. Minuloročná návštevnosť KRNAP bola v porovnaní s rokom 2021 vyššia o 1,75 mil. ľudí. Celé Krkonoše v roku 2021 navštívilo vyše 8,8 mil. ľudí.

Krkonoše, Zdroj: pixabay.com

 

Text: Róbert Bosák

Zdroj: krnap.cz

Zdroj foto: pixabay.com