Reality inzercia

Poznámky sú jednoduchý nástroj, ako sa rýchlo a bez problémov orientovať v množstve inzerátov, ktoré ste si prezreli a zaujali vás. Umožní vám orientovať sa v inzerátoch a ľahko ich porovnávať medzi sebou.

K dispozícií máte 10 predvolených poznámok, ktoré si viete ľubovoľne upravovať ako vám vyhovuje. Navyše si viete k inzerátu pridať svoju vlastnú poznámku, postreh, či krátky popis.

Služba je prístupná len pre registrovaných používateľov. Registráciou získate navyše možnosť ľahko si spravovať poznámky a označené inzeráty. Pod každou poznámkou sa vám zobrazí zoznam vami označených inzerátov.

Kráčajte po novej podlahe

Napísal Róbert Bosák, 29.03.2014

Aktuálne novinky na trhu nám pri zariaďovaní svojho bývania ponúkajú skutočne pestrý výber a možnosti voľby sú už takmer neobmedzené. Ani výrobcovia a predajcovia podláh sa tomuto štandardu nevymykajú a prinášajú dostatočný priestor na inováciu, čo sa týka vzorov a materiálov. My sa spoločne pozrieme, aké podlahy momentálne letia a ktoré sa naozaj hodia.

Zdroj: www.podlahyhlucin.cz


Neoddeliteľnou súčasťou každého interiéru sú práve podlahy, ktoré zabezpečujú viacero funkcií naraz. Nejedná sa len o estetický vzhľad, ktorý by sa mohol zdať ako najdôležitejší. Ďalšími významnými úlohami je starostlivosť o vhodný povrch, po ktorom sa pravidelne pohybujú obyvatelia a vlastnosti poskytujúce rôzne tepelné podmienky v závislosti od konkrétneho materiálu podlahy. Možno patríte k ľuďom, ktorých podlahy očarili a plánujete, že odteraz chcete kráčať po novom.


Využívanie podláh v bytoch aj rodinných domoch je už niekoľko rokov na vzostupe a v stále viacerých príbytkoch sa môžeme stretávať s vymieňaním kobercov za nové podlahy. Výhod je samozrejme viacero, inak by sa majitelia bytov a domov nerozhodovali pre takéto riešenie. Čo vlastne motivuje obyvateľov k ich využívaniu?

Zdroj: www.plovouci-podlaha.eu


Výhody podlahy :


- jednoduchá údržba a čistenie od prachu, fľakov a iných nečistôt

- komfort spojený s vynikajúcim dizajnom a eleganciou

- pri niektorých menších poškodeniach možnosť jednoduchej nápravy

- porovnateľná cena ako pri kobercoch a navyše s podlahou minimalizujete množstvo prachu a roztočov

Zdroj: www.plovouci-podlaha.eu


Najvyužívanejšie tipy podláh v súčasnosti


Drevená klasika - Drevené laminátové podlahy sú dlhodobo obľúbené a využívané najčastejšie zo všetkých typov. Príbytkom prinášajú pomyselné teplo domova a pokiaľ sú v hnedom prevedení, pôsobia upokojujúcim dojmom. Dnes ich môžeme vidieť aj v rôznych tvaroch a farbách ako rustikálne, ktoré môžu mať aj naturálne kresby, vďaka čomu budete kráčať po vzhľade plnom prírody. Veľké množstvo stromov, z ktorých sa lamely vyrábajú, ponúkajú obrovský výber pre všetkých fanúšikov drevených podláh.

Zdroj: www.i-podlahy.cz


Luxusný kožený dizajn - Milovníkov kože láka unikátny luxusný dizajn, ktorý poznáme vo viacerých oblastiach výroby produktov z kože, napríklad kožené poťahy v autách. Aj podlahy z tohto materiálu pôsobia rovnako elegantne a stávajú sa stále viacej populárnymi výdobytkami v príbytkoch. Môžeme ich označiť za prírodné podlahy, aj keď je diskutabilné, či je koža správnym materiálom z hľadiska ochrany prírody kvôli spôsobu výroby zo zvierat. Pozitívom kože je jednoduchá údržba a čistenie a výrobcovia garantujú dlhú životnosť.

Zdroj: www.i-podlahy.cz


Vinylové podlahy - Tieto podlahy v sebe spájajú jedinečnú eleganciu s modernými prvkami a konzervatívny nádych ideálny pre milovníkov tradícií a histórie. Čoraz viac je o nich väčší záujem, avšak nie je to spôsobené iba eleganciou, ale hlavne rýchlym vyhotovením, vďaka ktorému sa budete novej podlahe tešiť za niekoľko hodín. Takáto podlaha sa skladá z jednotlivých vinylových dielikov (na princípe podobnom ako zámkové dlažby), takže v prípade poškodenia si ľahko vymeníte diel za nový. 

Zdroj: www.empiri.cz


Pokiaľ sa nachádzate vo fáze rozhodovania, odporúčame Vám poriadne premyslieť, ktorý konkrétny typ podlahy najviac dokáže vystihnúť charakter Vášho príbytku. Pri výbere môžete pokojne zohľadniť aktuálne trendy, ale takisto nezabúdajte na Váš osobný dojem. S novou podlahou by ste sa mali cítiť čo najlepšie, takže vyberajte podľa toho, čo Vás priťahuje a čo bude najviac ladiť s farbami, materiálmi a zariadením bývania.


Text : Róbert Bosák

Foto : podlahyhlucin.cz, plovouci-podlaha.eu, i-podlahy.cz, empiri.cz