Pracujeme s overenými kanceláriami
  +
Prihlásenie
Zabudnuté heslo
Prihlásenie
Počet nehnuteľností
97 290
Reg. kancelárií
11 767
Reg. užívateľov
115 636
Fanúšikov
52 554


Reality inzercia

SORA

Galvani Home, miesto, ktoré je naozaj domovom

Reality Realitné články Galvani Home, miesto, ktoré je naozaj domovom

Napísal PR článok, 04.06.2019


Predstavy o dobrom bývaní sa líšia od jednotlivca k jednotlivcovi, určité požiadavky sa však prirodzene opakujú. Na jednu z popredných priečok v zozname našich želaní určite zaradíme lokalitu, samozrejme doplnenú prívlastkom dobrá. Tá by v ideálnom prípade mala zohľadňovať potreby všetkých členov domácnosti.

 

Práve kritérium výhodnej dostupnosti pre záujmy naozaj širšej skupiny ľudí spĺňa projekt Galvani Home z portfólia spoločnosti MartinDevelopments.r.o. Bytový komplex vzniká na pozemku vymedzenom Ulicou na križovatkách a Galvaniho, v osvedčenej mestskej časti Ružinov. Jeho poloha zaistí budúcim obyvateľom pohodlnú prepravu v rámci Bratislavy i okolia, či už sa rozhodnú použiť osobný dopravný prostriedok, uprednostnia MHD alebo pôjdu pešo. Ľahký prístup do centra, na obchvat aj smer letisko zase uľahčí život tým, ktorí trávia veľa času na cestách.

Vizualizácia; Zdroj: MartinDevelopments.r.o.

 

Ponuku rôznych stupňov vzdelávacích zariadení neďaleko miesta realizácie ocenia najmä rodičia a istotne aj deti. Môžeme tu nájsť materské, základné, stredné školy a taktiež Paneurópsku vysokú školu. Podobne dostupné sú pracovné príležitosti, v lokalite sídlia mnohé významné firmy ako Oracle, HP, Ness Slovakia, Novartis, Tempest, Datalan či Karireal. V priľahlom území sa navyše nachádza bohatý výber služieb, ktorý zahŕňa reštaurácie, kaviarne a supermarket, rovnako aj známe obchodné centrum Avion. Dopyt po voľnočasových aktivitách pokryjú parky, rekreačné zóny, posilňovne a rôzne športoviská.

Vizualizácia; Zdroj: MartinDevelopments.r.o.

 

Galvani Home si kladie za cieľ vytvoriť prostredie priateľské vo vzťahu k ľuďom, zhmotňujúce pojem “domov”. Pozemok situovaný v zabývanej štvrti k tomu poskytuje jednoznačné predpoklady. Svojim charakterom doplní už ukončenú i prebiehajúcu rezidenčnú výstavbu v blízkom okolí. Jednoduchá, funkčná architektúra nadviaže na susedné objekty a prispeje ku kompaktnosti územia, ktoré zároveň dostane novú zmysluplnú náplň. Nový majitelia sa môžu zapojiť do existujúcej komunity obyvateľov.

Výstavba, koniec mája; Zdroj: MartinDevelopments.r.o.


Medzi sympatické riešenia v interiéri zabezpečujúce pohodlné bývanie sa počíta návrh podlahového kúrenia s možnosťou regulácie osobitne v konkrétnej miestnosti a vlastný ohrev vody vo všetkých bytových jednotkách. Ku každému bytu ešte prináleží súkromná oddychová plocha v podobe terasy, lodžie alebo balkóna. Konečná cena pokrýva štandard, kam okrem iného patria laminátové podlahy, keramické obklady kúpeľne, dlažba a zariaďovacie predmety.

Výstavba, koniec mája; Zdroj: MartinDevelopments.r.o.

 

Majiteľom sa otvára možnosť vybrať si z viacerých farebných variantov materiálov v súlade s vlastnými preferenciami. Súčasné nároky na funkčnosť interiéru reflektujú šatníky navrhnuté vo väčšine bytov. Súčasťou stvárnenia vonkajších priestorov s pozitívnym dopadom na vnímanie celku sú aj zelené strechy a realizácia výsadby na dvoroch vyčlenených hmotami stavby. Vhodne spracovaný exteriér predstavuje základ pre príjemný pobyt mimo múrov objektu a následné nadväzovanie dobrých susedských vzťahov.

Výstavba, koniec mája; Zdroj: MartinDevelopments.r.o.

 

Galvani Home bol rozdelený do dvoch etáp, stavebné práce na prvej 7-podlažnej sa rozbehli v januári tohto roku, zahájil sa tiež predaj. Spomínaná fáza pozostáva z jedno až štvorizbových bytov a apartmánov v celkovom počte 79 kusov, na zakúpenie je k dispozícií 62 garážových státí a 49 parkovacích miest na teréne. V súčasnosti projekt napreduje presne podľa harmonogramu. Sledovať môžeme realizáciu už 2. nadzemného podlažia, uzatvorené bude do konca mesiaca. Pokračovanie prác na ďalšom, 3. podlaží, začne v 1. júnovom týždni. Predpokladaná doba výstavby je odhadnutá na 18 mesiacov, s kolaudáciou plánovanou na december 2020.

 

Zdroj: MartinDevelopments.r.o.

PR článok