Reality inzercia

Poznámky sú jednoduchý nástroj, ako sa rýchlo a bez problémov orientovať v množstve inzerátov, ktoré ste si prezreli a zaujali vás. Umožní vám orientovať sa v inzerátoch a ľahko ich porovnávať medzi sebou.

K dispozícií máte 10 predvolených poznámok, ktoré si viete ľubovoľne upravovať ako vám vyhovuje. Navyše si viete k inzerátu pridať svoju vlastnú poznámku, postreh, či krátky popis.

Služba je prístupná len pre registrovaných používateľov. Registráciou získate navyše možnosť ľahko si spravovať poznámky a označené inzeráty. Pod každou poznámkou sa vám zobrazí zoznam vami označených inzerátov.

Články o nových trendoch v bývaní a málo používaných technologi

Napísal Boris Lacko, 17.05.2013

Dobrý deň, Volám sa Boris Lacko a budem Vás na týchto stránkach sprevádzať článkami (seriálom)o stavbách, materiáloch, technologiach a všetkom zaujímavom v dnešných dobách a hlavne o tom očom sa stále málo hovorí a čo sa stále málo aplikuje a praktizuje tu na Slovensku.

 

V týchto článkoch sa budeme zaoberať napríklad tým, že aké materiály a z čoho stavať dnešné stavby, budeme sa snažiť porovnať a podať Vám čo najlepšie a najpresnejšie informácie, aby ste sa vedeli rozhodnúť z čoho stavať svoju stavbu. Taktiež sa budeme zaoberať modernímy technologiami ktoré je dobré v dnešných domoch využívať a prečo sa teda správať úsporne a ekologicky. Povieme si o riadenom nútenom vetraní, o solárnych a fotovoltaických paneloch, o tepelných čerpadlách, o centrálnych vysávačoch, a dalšie a dalšie zaujímavé technologie.

 

Prejdeme si všetko o Nízkoenergetických a pasívnych stabvách, všetko o tom aký je dobrý výber pozemku potrebný pre ten najlepší dom, načo všetko pritom myslieť a čo nezabudnúť. Preberieme si záležitosti o kúpe či predaji pozemku, o cenách a lokalitách, všetko o doležitosti kvalitných izolácíí. Nasledovne aj všetko o zakladaní či už okrasnej alebo funkčnej záhradky okolo domu, o regulatívach miest a obcí pre individuálnu výstavbu a zvedieme diskusiu pre každý článok a seriál.

 

Teším sa na vaše reakcie, nápady, návrhy alebo aj výtky. Budte konštruktívny a spolu budeme tento svet viesť do krajšej budúcnosti.

Som mladý človek a niekomu sa možno moje príspevky budú zdať možno aj "komunistické" ale verím v jednu vec, ked sa budeme všetci snažiť tak si prostredie pre život urobíme naozaj pekne.

 

Do skorého čítania priatelia.

 

BL.