Reality inzercia

Poznámky sú jednoduchý nástroj, ako sa rýchlo a bez problémov orientovať v množstve inzerátov, ktoré ste si prezreli a zaujali vás. Umožní vám orientovať sa v inzerátoch a ľahko ich porovnávať medzi sebou.

K dispozícií máte 10 predvolených poznámok, ktoré si viete ľubovoľne upravovať ako vám vyhovuje. Navyše si viete k inzerátu pridať svoju vlastnú poznámku, postreh, či krátky popis.

Služba je prístupná len pre registrovaných používateľov. Registráciou získate navyše možnosť ľahko si spravovať poznámky a označené inzeráty. Pod každou poznámkou sa vám zobrazí zoznam vami označených inzerátov.

Arény, v ktorých sa odohrajú MS v hokeji 2024

Napísal Róbert Bosák, 08.05.2024

Do začiatku hokejového šampionátu ostávajú posledné hodiny. Hokejová špička sa postupne presúva do dejiska 87. majstrovstiev sveta. Po 9 rokoch si znova zmeria sily v susednom Česku.


Pri výbere hostiteľských miest tohtoročného šampionátu sa pôvodne uvažovalo nad Prahou a Brnom. Metropola Moravy vypadla zo zoznamu kandidátov kvôli nesplneniu podmienky výstavby novej haly. Najlepšie reprezentácie sveta sa vrátia do arén, v ktorých bojovali o medaily v roku 2015.

Foto: hc-vitkovice.cz


O2 arena (Praha)


Najväčšia multifunkčná aréna v Česku hostí už 3. majstrovstvá sveta. Otvorená bola pri príležitosti organizovania šampionátu v roku 2004, vtedy ešte pod názvom Sazka arena. V tom istom roku sa jej ušlo ocenenie Stavba roka. Multifunkčný charakter umožňuje aréne s kapacitou vyše 17 000 divákov hostiť rôzne športové podujatia. V roku 2011 sa v nej odohrali ME vo volejbale mužov, o 6 rokov neskôr hostila ME v basketbale žien. Okrem športovej haly sa využíva ako koncertná aréna. Pri hudobných podujatiach sa jej kapacita dá rozšíriť na 20 000 ľudí.

Foto: o2arena.cz


Ostravar Aréna (Ostrava)


Medzinárodné športové podujatia hostí aj Ostravar Aréna. V čase otvorenia v roku 1986 bola jednou z najväčších hokejových hál v Európe. Do roku 2004, kedy sa v nej uskutočnili prvé seniorské majstrovstvá sveta v hokeji, niesla názov Palác kultury a sportu. Aréna s kapacitou 10 000 divákov, v ktorej hráva domáce zápasy klub HC Vítkovice Ridera, menila názov aj neskôr. ČEZ Aréna sa v roku 2015 premenovala na Ostrava Aréna. Od roku 2016 nesie názov Ostravar Aréna a už tento piatok privíta slovenských hokejistov, ktorí v nej na tohtoročných majstrovstvách sveta odohrajú svoj úvodný zápas proti Nemecku.

Foto: ostrava.cz


Text: Róbert Bosák
Zdroj foto: hc-vitkovice.cz, o2arena.cz, ostrava.cz