Pracujeme s overenými kanceláriami
  +
Prihlásenie
Zabudnuté heslo
Prihlásenie
Počet nehnuteľností
96 353
Reg. kancelárií
11 831
Reg. užívateľov
116 429
Fanúšikov
52 554


Reality inzercia

SORA

Aj druhá dražba outletu vo Voderadoch bez úspechu

Reality Realitné články Aj druhá dražba outletu vo Voderadoch bez úspechu

Napísal Róbert Bosák, 02.09.2019


Dráma pokračuje. Outlet vo Voderadoch si ani na druhý pokus nedokázal nájsť nového vlastníka. Nedávna dražba skončila opäť fiaskom, takže na rade je príprava v poradí už tretej aukcie.

 

Opustený One Fashion Outlet stále zíva prázdnotou a v najbližších týždňoch sa na tom ani nič nezmení. 2. kolo dražby totiž neprinieslo žiadny pokrok a outlet ostáva naďalej napospas osudu. Snaha nájsť nového majiteľa, ktorý bude ochotný skrachované centrum naštartovať, však bude pokračovať ďalším aukčným kolom.

 

Nepomohla ani nižšia cena

 

Priebeh obidvoch dražieb bol takmer navlas rovnaký. Ani jednej aukcie sa nezúčastnili žiadni záujemcovia, takže predaj outletu bol vybavený okamžite. Potenciálnych investorov v tomto prípade neprilákala ani nižšia vyvolávacia cena, ktorá sa v porovnaní s prvou dražbou outletu znížila z 10 mil. na 7 mil. €.  

 

Cena pôjde ešte viac nadol

 

Zníženie ceny outletu v 2. dražobnom kole nebolo posledným. Práve nulová účasť záujemcov „posunula“ jeho predaj do ďalšej aukcie. Jej termín zatiaľ známy nie je, no udiať by sa tak mohlo o pár týždňov. Známa zatiaľ nie je ani nová vyvolávacia cena, no tá bude opäť o niečo nižšia.

 

S 2 neúspešnými aukčnými kolami sa šance na rýchlejší predaj outletu ešte viac znížili. Nižšia cena v ďalšej dražbe by však záujem nejakého investora vzbudiť mohla. To sa však dozvieme až o pár týždňov, kedy ďalšia pripravovaná aukcia prebehne.

 

Text: Róbert Bosák

Foto zdroj: holdermathias.com