Pracujeme s overenými kanceláriami
  +
Prihlásenie
Zabudnuté heslo
Prihlásenie
Počet nehnuteľností
97 282
Reg. kancelárií
11 767
Reg. užívateľov
115 637
Fanúšikov
52 554


Reality inzercia

SORA

Realitné články

Nezvyčajné nápady v byte - 2. časť

Napísal Róbert Bosák, 25.04.2014

Stereotypné, nudné, nenápadné a úplne bez inšpirácie. Pri opisovaní väčšiny bytových interiérov, s ktorými prichádzame do styku, nás môžu napadnúť práve tieto pomenovania. Takýto opis bývania nie je žiadnym vyznamenaním a pokiaľ cítite akúkoľvek potrebu zmeny, ste na správnom mieste. Poďme sa pozrieť na unikátne a zároveň extravagantné nápady, ktoré spravia Váš byt výnimočným.

viac …

Nezvyčajné nápady v byte - 1.časť

Napísal Róbert Bosák, 24.04.2014

Bývanie v byte vyznieva často príliš monotónne a nenájdeme v ňom také vymoženosti ako majú rodinné domy. Dvor, záhrada, ihrisko, bazén, tieto alebo rôzne iné súčasti komfortného nažívania nám pri obývaní bytu určite chýbajú. Avšak existujú ďalšie skvelé spôsoby ako môžeme do bývania zakomponovať akékoľvek špeciálne nápady prinášajúce originalitu, dizajn a jedinečnú atmosféru.

viac …

Čo takto kamienkové prestieranie?

Napísal Petra JURENKOVÁ, 23.04.2014

Prinášame Vám tutoriál alebo ak chcete návod na to, ako si vlastnoručne vyrobiť skvelé stolové prestieranie, podložky či rohožky bez toho, aby ste museli veľa vymýšľať, tvoriť a koniec koncov aj utrácať.

viac …

Slnečné kolektory a tepelné čerpadlá zo SR zaujali odbornú verejnosť v Nemecku

Napísal admin, 22.04.2014
  Spoločnosť THERMO|SOLAR sa úspešne prezentovala na jednej z najväčších nemeckých výstav v oblasti vykurovania a obnoviteľných zdrojov - IFH INTHERM Norimberg 2014, v dňoch 8.-11.4.2014. 
Odborná i laická verejnosť prejavila veľký záujem o celý výrobný program THERMO|SOLARU, ale zvlášť zabodovala kombinácia tepelných čerpadiel a slnečných kolektorov DUO Systém, ktorá je na
nemeckom trhu dotovaná. Informoval o tom technický riaditeľ firmy Alfréd Gottas.
viac …

Dajte zelenú rekuperácii

Napísal Róbert Bosák, 22.04.2014

Ušetriť nejaké drobné na nákladoch za bývanie príde vždycky vhod. Nehnuteľnosti, ktoré využívajú rôzne úsporné prvky sú čoraz viacej vyhľadávané. Zakomponovanie modernizovaných systémov šetriacich výdavky a zvyšujúcich úroveň bývania sa počíta za úspešný investičný ťah s postupnou návratnosťou. Jedným z takýchto mechanizmov je aj rekuperácia.

viac …

Čo všetko vyrobíte z palety?

Napísal Petra JURENKOVÁ, 19.04.2014

Palety patria k tým super úžitkovým predmetom, ktoré možno donekonečna využívať a pretvárať na najrôznejšie dizajnérske kúsky. Pozrite si plejádu tých naj.

viac …

Najpredávanejším typom solárneho kolektora na Slovensku je TS 300

Napísal admin, 16.04.2014

Najpredávanejším typom solárneho kolektora na Slovensku je plochý  kolektor TS 300. Vyrába ho bez prestávky už takmer 20 rokov spoločnosť THERMO|SOLAR, Žiar, s.r.o. a zo všetkých solárnych kolektorov, ktoré za ten čas predala v SR, tvoril TS 300 viac ako polovicu. Za obchodným úspechom tohto typu kolektora je najpriaznivejší pomer parametrov ceny a výkonu. Informoval o tom riaditeľ THERMO|SOLARU Ing. Milan Novák.

viac …

Automatická aktualizácia vybraných zákaziek na TopReality.sk

Napísal admin, 14.04.2014

Táto funkcia na portáli TopReality.sk Vám umožní nastaviť si automatickú aktualizáciu vybraných zákaziek v konkrétne dni a konkrétnu hodinu.

viac …

Zasklievanie - nielen kvôli zime

Napísal Róbert Bosák, 14.04.2014

Keď Vás zimné obdobie vôbec neobmedzuje v bývaní a môžete pokojne používať balkón alebo terasu rovnako ako v teplejších častiach roka, pravdepodobne ste splnili jeden z cieľov vyplývajúcich z rôznych rekonštrukčných prác. Teraz sa môžete hrdo pozerávať na svoj zasklenený priestor a využívať ho na všetky činnosti bez vplyvu ročného obdobia, pretože prenikanie chladu sa deje v omnoho menšej miere.

viac …

Gáleriu môžete mať aj doma

Napísal Róbert Bosák, 10.04.2014

Pri slove galéria Vás pravdepodobne napadne spojitosť s umením, najmä výstava rôznych obrazov. Čisté biele steny obklopujúce dlhé chodby s množstvom namaľovaných emócií známych výtvarníkov. Možno použijete fantáziu a začnete si vizualizovať, aké by to bolo mať doma takúto galériu a podnikať pre okruh najbližších súkromné vernisáže. Sklameme Vás, reč je o úplne inej galérií.

viac …

Bez záclon a závesov to nejde

Napísal Róbert Bosák, 09.04.2014

Obývačky, detstké izby a spálne, radi ich zariaďujeme nábytkom, pridávame rôzne farebné variácie a zdobíme rôznymi dekoračnými doplnkami. Pokiaľ ste boli niekde na návšteve a vošli ste do miestnosti, kde neboli závesy ani záclona, mohli ste nadobudnúť dojem, že izba je holá, nevýrazná a neponúka "bezpečie." Na záclony a závesy sme si tak zvykli, že bez nich nevieme pohodlne obývať konkrétnu miestnosť.

viac …

Stále obľúbenejšie japonské steny

Napísal Róbert Bosák, 09.04.2014

Zažiadalo sa Vám niečo originálne? Niečo, čo bude výnimočné a hostia sa Vás budú pri návštevách vypytovať s úžasom na tvári? Jednoznačne Vám odporúčame vyskúšať pohyblivé japonské steny, ktoré prinesú Vášmu bývaniu originalitu, sviežosť a špeciálny nádych Ďalekého východu.

viac …

Vyberáme si vhodné bývanie

Napísal Róbert Bosák, 04.04.2014

Zaslúžený komfort, dobrý pocit z bývania a príjemné dojmy z okolitého prostredia sú pre spokojnosť obyvateľov najdôležitejšie. Aby ste mohli túto spokojnosť pocítiť aj na vlastnej koži, ešte pred presťahovaním sa do nového je potrebné mať vysnívanú konkrétnu predstavu o bývaní. Pokiaľ budete vedieť, čo presne chcete, ľahko a rýchlo si aj vyberiete.

viac …

ForDom opäť na stupni víťazov súťaže Drevostavba roka

Napísal admin, 02.04.2014

Po vlaňajšom prvom mieste, sa aj v tomto roku na stupni víťazov v súťaži Drevostavba roka, opäť ocitol aj najväčší výrobca nízkoenergetických a pasívnych domov v SR ForDom, s. r. o. Zvolen. V treťom ročníku ho odborná porota ocenila druhým miestom za rodinný dom v Stupave – Kremenici. Organizátorom súťaže bola Sekcia drevostavieb Zväzu spracovateľov dreva (ZSD) SR, ktorá vyhlásila výsledky na výstave CONECO 2014 v Bratislave. Do súťaže bolo prihlásených 11 drevostavieb, zrealizovaných v minulom roku na Slovensku. Informoval o tom marketingový riaditeľ ForDomu Branislav Kuzma.

viac …

Hit medzi plotmi

Napísal Róbert Bosák, 31.03.2014

Rodinný dom a oplotenie k sebe neodmysliteľne patria a pokiaľ by ste chceli hľadať domy bez plotov, našli by ste ich úplné minimum. Dvor bez pekného a funkčného plotu, to už snáď ani nie je ono, veď spoločne pôsobia kompatibilne a okoliu Vášho bývania prinesú vzhľad na úrovni. 

viac …