Reality inzercia

Poznámky sú jednoduchý nástroj, ako sa rýchlo a bez problémov orientovať v množstve inzerátov, ktoré ste si prezreli a zaujali vás. Umožní vám orientovať sa v inzerátoch a ľahko ich porovnávať medzi sebou.

K dispozícií máte 10 predvolených poznámok, ktoré si viete ľubovoľne upravovať ako vám vyhovuje. Navyše si viete k inzerátu pridať svoju vlastnú poznámku, postreh, či krátky popis.

Služba je prístupná len pre registrovaných používateľov. Registráciou získate navyše možnosť ľahko si spravovať poznámky a označené inzeráty. Pod každou poznámkou sa vám zobrazí zoznam vami označených inzerátov.

Realitné články

Celkovo 2606 článkov

Bez záclon a závesov to nejde

Napísal Róbert Bosák, 09.04.2014

Obývačky, detstké izby a spálne, radi ich zariaďujeme nábytkom, pridávame rôzne farebné variácie a zdobíme rôznymi dekoračnými doplnkami. Pokiaľ ste boli niekde na návšteve a vošli ste do miestnosti, kde neboli závesy ani záclona, mohli ste nadobudnúť dojem, že izba je holá, nevýrazná a neponúka "bezpečie." Na záclony a závesy sme si tak zvykli, že bez nich nevieme pohodlne obývať konkrétnu miestnosť.

Stále obľúbenejšie japonské steny

Napísal Róbert Bosák, 09.04.2014

Zažiadalo sa Vám niečo originálne? Niečo, čo bude výnimočné a hostia sa Vás budú pri návštevách vypytovať s úžasom na tvári? Jednoznačne Vám odporúčame vyskúšať pohyblivé japonské steny, ktoré prinesú Vášmu bývaniu originalitu, sviežosť a špeciálny nádych Ďalekého východu.

Vyberáme si vhodné bývanie

Napísal Róbert Bosák, 04.04.2014

Zaslúžený komfort, dobrý pocit z bývania a príjemné dojmy z okolitého prostredia sú pre spokojnosť obyvateľov najdôležitejšie. Aby ste mohli túto spokojnosť pocítiť aj na vlastnej koži, ešte pred presťahovaním sa do nového je potrebné mať vysnívanú konkrétnu predstavu o bývaní. Pokiaľ budete vedieť, čo presne chcete, ľahko a rýchlo si aj vyberiete.

ForDom opäť na stupni víťazov súťaže Drevostavba roka

Napísal admin, 02.04.2014

Po vlaňajšom prvom mieste, sa aj v tomto roku na stupni víťazov v súťaži Drevostavba roka, opäť ocitol aj najväčší výrobca nízkoenergetických a pasívnych domov v SR ForDom, s. r. o. Zvolen. V treťom ročníku ho odborná porota ocenila druhým miestom za rodinný dom v Stupave – Kremenici. Organizátorom súťaže bola Sekcia drevostavieb Zväzu spracovateľov dreva (ZSD) SR, ktorá vyhlásila výsledky na výstave CONECO 2014 v Bratislave. Do súťaže bolo prihlásených 11 drevostavieb, zrealizovaných v minulom roku na Slovensku. Informoval o tom marketingový riaditeľ ForDomu Branislav Kuzma.

Hit medzi plotmi

Napísal Róbert Bosák, 31.03.2014

Rodinný dom a oplotenie k sebe neodmysliteľne patria a pokiaľ by ste chceli hľadať domy bez plotov, našli by ste ich úplné minimum. Dvor bez pekného a funkčného plotu, to už snáď ani nie je ono, veď spoločne pôsobia kompatibilne a okoliu Vášho bývania prinesú vzhľad na úrovni. 

Kráčajte po novej podlahe

Napísal Róbert Bosák, 29.03.2014

Aktuálne novinky na trhu nám pri zariaďovaní svojho bývania ponúkajú skutočne pestrý výber a možnosti voľby sú už takmer neobmedzené. Ani výrobcovia a predajcovia podláh sa tomuto štandardu nevymykajú a prinášajú dostatočný priestor na inováciu, čo sa týka vzorov a materiálov. My sa spoločne pozrieme, aké podlahy momentálne letia a ktoré sa naozaj hodia.

Cenné služby bytového dizajnéra

Napísal Róbert Bosák, 27.03.2014

Najprv ste nadšení z blížiacej sa zmeny, tešíte sa z nového bývania. Pri sledovaní cien si ešte zachováte nadšenie, po vybavovačkách na úradoch z Vás pomaly opadá, ale stále cítite radosť. Napokon uvolňujete miestnosti a vtedy si poviete dosť! Nechcete plánovať všetky detaily ohľadom rekonštrukcie a chodiť okolo robotníkov a usmerňovať ich. Nájdete si pomoc, ktorá sa postará o všetky starosti.

Nezabudnite na stavebné povolenie

Napísal Róbert Bosák, 22.03.2014

Chystáte sa na akékoľvek stavebné alebo rekonštrukčné práce a nemáte vybavené povolenie? Máte už ukončenú celú rekonštrukciu a stále ste nenáhlasili rozsah a formu úprav stavebnému úradu? Neviete, že máte povinnosť komunikovať so správcom obytného domu o všetkých zmenách vykonaných v byte? Chyba, takéto nevedomé konanie Vás môže doviesť k uštedreniu mastnej pokuty.

S rozpočtom proti nedostatku peňazí

Napísal Róbert Bosák, 20.03.2014

Uskutočniť rekonštrukciu svojho obytného priestoru zadarmo sa nedá ani v rozprávke. Každý jeden spotrebič, každý meter podlahy či liter farby stojí nejaké peniaze. Ďalšie výdavky je potrebné vynaložiť na zaplatenie dopravy a robotníkov. Aby toho nebolo málo, peniaze pýtajú ešte aj za stavebné povolenie. Je toho dosť na čo treba myslieť, takže precízne naplánovanie finančného toku bude veľkou pomôckou.

Prehľadne a profesionálne počas rekonštrukcie

Napísal Róbert Bosák, 19.03.2014

Byt je pripravený na rekonštrukciu, robotníci sa chystajú začať a Vy čakáte na termín zahájenia prác. Či svoju dôveru odovzdáte renomovanej stavebnej firme alebo lokálnej skupine živnostníkov, spôsob komunikácie medzi Vami ako objednávateľom a pracovníkmi ako zhotoviteľom by mal prebiehať na istej profi úrovni, aby sa dokázalo predísť rôznym problémom škodným pre konečný výsledok.

Slnečné kolektory so štátnou podporou by znížili zraniteľnosť SR

Napísal admin, 18.03.2014

Krymská kríza a s ňou súvisiace ohrozenie energetickej bezpečnosti Slovenska opäť ukázali, že slovenskí politici sa dostatočne nepoučili zo zastavenia dodávok plynu z Ruska zo začiatku roku 2009. Závislosť Slovenska od ruských energetických dodávok sa za posledné roky nezmenila a rovnako sa nezmenil prístup k obnoviteľným zdrojom energie (OZE). Namiesto ozajstnej podpory tých OZE, ktoré sú skutočne prínosom, Slovensko vytrvalo lobuje v EU za zníženie svojho podielu OZE na celkovej výrobe energií. Informoval o tom technický riaditeľ najväčšieho slovenského výrobcu slnečných kolektorov THERMO|SOLARU  Žiar, s.r.o., Žiar nad Hronom Alfréd Gottas.

Renovácia namiesto kúpy

Napísal Róbert Bosák, 18.03.2014

Praskliny, škrabance, dokonca už aj hrdza! Pozeráte na vaňu a rozmýšľate, či kúpiť novú alebo ju skúsiť ešte zachrániť. Možné je oboje, voľba ostáva na Vás. Dlhoročný pomocník vo Vašej kúpeľni si pýta obnovu alebo úplnú výmenu. Dáte prednosť lacnejšiemu riešeniu, ktoré toho ušetrí viac, nielen peniaze alebo vaňu nadobro odpíšete a pôjdete sa pozrieť po nejakej novej?

Správne svetlo podporí kvalitu bývania

Napísal Róbert Bosák, 17.03.2014

Zlá nálada, častá únava, zhoršenie zraku alebo nepochopiteľné vyhynutie kvetov. Celkom bežné hlavne u obyvateľov panelákových bytov. Mnohí zisťujú príčiny a snažia sa spraviť nejaké zmeny, aby tieto "symptómy" odišli. Napadlo Vás niekedy, že to môže byť spôsobené nesprávne zvoleným a zle rozmiestneným osvetlením?

Rekonštrukciou k novému životu

Napísal Róbert Bosák, 15.03.2014

Všetko okolo nás prechádza neustálymi zmenami, ktoré prinášajú rast, príval nového a možnosť napredovať. Politika, kultúra, šport, móda, trendy a smery sa menia rýchlo s cieľom vyvíjať sa. Trhy sa zaplavujú riešeniami na vylepšenie a našou úlohou je ísť s dobou alebo ostať natoľko konzervatívny, že si zmeny ani nevšimneme. Spravíme však správne?

SVIEŽO AJ POČAS HORÚCICH LETNÝCH DNÍ

Napísal Róbert Bosák, 13.03.2014

Minuloročné leto prinieslo maximum slnka a niektoré extrémne dni nám pripomínali skôr subtropické ako stredoeurópske počasie. Ortuť na teplomeroch sa často šplhala až k 38 stupňom a mnohí z nás minuli stovky eur na zmrzlinu, ventilátory a celodenné vstupenky na kúpalisko. Ekeft želaného schladenia sa dostavil iba na okamžik a po chvíli nastalo opäť prehrievanie. Pokiaľ sa bude niesť nasledujúce leto v podobnom duchu, vieme ako sa na neho pripraviť.

Ako vďaka technickej inšpekcii nekúpiť mačku vo vreci

Napísal Róbert Bosák, 11.03.2014

V kuchyni cítite neustály chlad aj napriek tomu, že kúrenie ide naplno. Na stenách pod plastovými oknami sa každú jeseň a zimu vytvárajú škaredé čierne pliesne. Do bytu Vám preniká množstvo hluku, ktoré by nemalo mať až takú výraznú intenzitu. Alebo Vás postretli rôzne iné problémy spojené s novým bývaním. Je Vám takáto situácia povedomá? Potom ste pravdepodobne pri kúpe daného obydlia obišli pomoc kvalifikovaných odborníkov, ktorí dokážu tieto závady odhaliť.