Reality inzercia

Poznámky sú jednoduchý nástroj, ako sa rýchlo a bez problémov orientovať v množstve inzerátov, ktoré ste si prezreli a zaujali vás. Umožní vám orientovať sa v inzerátoch a ľahko ich porovnávať medzi sebou.

K dispozícií máte 10 predvolených poznámok, ktoré si viete ľubovoľne upravovať ako vám vyhovuje. Navyše si viete k inzerátu pridať svoju vlastnú poznámku, postreh, či krátky popis.

Služba je prístupná len pre registrovaných používateľov. Registráciou získate navyše možnosť ľahko si spravovať poznámky a označené inzeráty. Pod každou poznámkou sa vám zobrazí zoznam vami označených inzerátov.

Realitné články

Celkovo 2606 článkov

Záhrada s dreveným domčekom

Napísal Róbert Bosák, 03.05.2014

Pekná estetická záhrada je vizitkou každého majiteľa rodinného domu, ktorý sa o svoj exteriér stará zodpovedne a s láskou. Aby takáto záhrada vyzerala skutočne dokonalá po dizajnovej stránke a zároveň bola maximálne užitočnou, predajcovia prišli s riešením ako z nej spraviť flexibilné miesto prinášajúce úplnú všestrannosť.

ÚČINNÁ PREVENCIA PROTI PRÍPADNÉMU POŽIARU

Napísal Róbert Bosák, 02.05.2014

Bývanie patrí k najdôležitejšiemu materiálnemu majetku, akým môžete disponovať. Pokiaľ nevlastníte pojazdné auto, financií máte aspoň na prežitie do ďalšej výplaty a vo Vašom príbytku sa nachádzajú aj nejaké spotrebiče, stále to nemusí znamenať veľký problém. Ten nastáva až v prípade výrazného poškodenia alebo celkovej straty bývania pod vplyvom ľubovoľných udalostí, pretože to môže skončiť až ulicou.

Zápis do katastra nehnuteľností

Napísal Róbert Bosák, 30.04.2014

Pri akejkoľvek výstavbe nehnuteľnosti alebo vykonávaní rekonštrukčných úprav je štátnymi orgánmi vyžadované množstvo potvrdení. Bez rôznych administratívnych formalít to na Slovensku nejde, takže Vám vzniká niekoľko povinností, ktoré musíte bezodkladne vybaviť. Jednou z tých najdôležitejších je zápis do katastra nehnuteľností, bez ktorého nemôže byť žiadna nová stavba oficiálne zaregistrovaná.

Outdoorová kuchyňa je hit!

Napísal Petra JURENKOVÁ, 28.04.2014

Zachcelo sa Vám zmeny v rutinnom varení? Možno to spraví iný jedálníček a možno by ste sa mali pri svojich kulinárskych aktivitách premiestniť do živšieho, pestrejšieho a zaujímavejšieho prostredia. Dali by ste sa nahovoriť na outdoorovú kuchyňu?

Cvičiť môžete aj doma

Napísal Róbert Bosák, 26.04.2014

Milovníci športových aktivít veľmi dobre vedia, aké je prospešné po návrate z práce prísť domov, vyhradiť si nejaký čas na obľúbeného koníčka a venovať sa svojmu telu, ktoré si takisto zaslúži pozornosť. V dnešnej dobe už tak neprevláda náročná manuálna práca dodávajúca vitalitu, preto sa v záujme zachovávania perfektnej kondície využívajú moderné fit centrá.

Nezvyčajné nápady v byte - 3. časť

Napísal Róbert Bosák, 26.04.2014

Aby Váš príbytok začal dýchať sviežosťou, originálnosťou a dokázal sa odlíšiť od ostatných klasických bytov, je potrebné prísť s nejakým skvelým nápadom, vďaka ktorému ukážete všetkým neobmedzenosť Vašej fantázie. Nie všetky nápady musia byť totálne uletené, aj keď práve v takých sa skrýva najväčšie čaro a pri nich dokážete medzi všetkými vynikať.

Nezvyčajné nápady v byte - 2. časť

Napísal Róbert Bosák, 25.04.2014

Stereotypné, nudné, nenápadné a úplne bez inšpirácie. Pri opisovaní väčšiny bytových interiérov, s ktorými prichádzame do styku, nás môžu napadnúť práve tieto pomenovania. Takýto opis bývania nie je žiadnym vyznamenaním a pokiaľ cítite akúkoľvek potrebu zmeny, ste na správnom mieste. Poďme sa pozrieť na unikátne a zároveň extravagantné nápady, ktoré spravia Váš byt výnimočným.

Nezvyčajné nápady v byte - 1.časť

Napísal Róbert Bosák, 24.04.2014

Bývanie v byte vyznieva často príliš monotónne a nenájdeme v ňom také vymoženosti ako majú rodinné domy. Dvor, záhrada, ihrisko, bazén, tieto alebo rôzne iné súčasti komfortného nažívania nám pri obývaní bytu určite chýbajú. Avšak existujú ďalšie skvelé spôsoby ako môžeme do bývania zakomponovať akékoľvek špeciálne nápady prinášajúce originalitu, dizajn a jedinečnú atmosféru.

Čo takto kamienkové prestieranie?

Napísal Petra JURENKOVÁ, 23.04.2014

Prinášame Vám tutoriál alebo ak chcete návod na to, ako si vlastnoručne vyrobiť skvelé stolové prestieranie, podložky či rohožky bez toho, aby ste museli veľa vymýšľať, tvoriť a koniec koncov aj utrácať.

Slnečné kolektory a tepelné čerpadlá zo SR zaujali odbornú verejnosť v Nemecku

Napísal admin, 22.04.2014
  Spoločnosť THERMO|SOLAR sa úspešne prezentovala na jednej z najväčších nemeckých výstav v oblasti vykurovania a obnoviteľných zdrojov - IFH INTHERM Norimberg 2014, v dňoch 8.-11.4.2014. 
Odborná i laická verejnosť prejavila veľký záujem o celý výrobný program THERMO|SOLARU, ale zvlášť zabodovala kombinácia tepelných čerpadiel a slnečných kolektorov DUO Systém, ktorá je na
nemeckom trhu dotovaná. Informoval o tom technický riaditeľ firmy Alfréd Gottas.

Dajte zelenú rekuperácii

Napísal Róbert Bosák, 22.04.2014

Ušetriť nejaké drobné na nákladoch za bývanie príde vždycky vhod. Nehnuteľnosti, ktoré využívajú rôzne úsporné prvky sú čoraz viacej vyhľadávané. Zakomponovanie modernizovaných systémov šetriacich výdavky a zvyšujúcich úroveň bývania sa počíta za úspešný investičný ťah s postupnou návratnosťou. Jedným z takýchto mechanizmov je aj rekuperácia.

Čo všetko vyrobíte z palety?

Napísal Petra JURENKOVÁ, 19.04.2014

Palety patria k tým super úžitkovým predmetom, ktoré možno donekonečna využívať a pretvárať na najrôznejšie dizajnérske kúsky. Pozrite si plejádu tých naj.

Najpredávanejším typom solárneho kolektora na Slovensku je TS 300

Napísal admin, 16.04.2014

Najpredávanejším typom solárneho kolektora na Slovensku je plochý  kolektor TS 300. Vyrába ho bez prestávky už takmer 20 rokov spoločnosť THERMO|SOLAR, Žiar, s.r.o. a zo všetkých solárnych kolektorov, ktoré za ten čas predala v SR, tvoril TS 300 viac ako polovicu. Za obchodným úspechom tohto typu kolektora je najpriaznivejší pomer parametrov ceny a výkonu. Informoval o tom riaditeľ THERMO|SOLARU Ing. Milan Novák.

Automatická aktualizácia vybraných zákaziek na TopReality.sk

Napísal admin, 14.04.2014

Táto funkcia na portáli TopReality.sk Vám umožní nastaviť si automatickú aktualizáciu vybraných zákaziek v konkrétne dni a konkrétnu hodinu.

Zasklievanie - nielen kvôli zime

Napísal Róbert Bosák, 14.04.2014

Keď Vás zimné obdobie vôbec neobmedzuje v bývaní a môžete pokojne používať balkón alebo terasu rovnako ako v teplejších častiach roka, pravdepodobne ste splnili jeden z cieľov vyplývajúcich z rôznych rekonštrukčných prác. Teraz sa môžete hrdo pozerávať na svoj zasklenený priestor a využívať ho na všetky činnosti bez vplyvu ročného obdobia, pretože prenikanie chladu sa deje v omnoho menšej miere.

Gáleriu môžete mať aj doma

Napísal Róbert Bosák, 10.04.2014

Pri slove galéria Vás pravdepodobne napadne spojitosť s umením, najmä výstava rôznych obrazov. Čisté biele steny obklopujúce dlhé chodby s množstvom namaľovaných emócií známych výtvarníkov. Možno použijete fantáziu a začnete si vizualizovať, aké by to bolo mať doma takúto galériu a podnikať pre okruh najbližších súkromné vernisáže. Sklameme Vás, reč je o úplne inej galérií.