Reality inzercia

Poznámky sú jednoduchý nástroj, ako sa rýchlo a bez problémov orientovať v množstve inzerátov, ktoré ste si prezreli a zaujali vás. Umožní vám orientovať sa v inzerátoch a ľahko ich porovnávať medzi sebou.

K dispozícií máte 10 predvolených poznámok, ktoré si viete ľubovoľne upravovať ako vám vyhovuje. Navyše si viete k inzerátu pridať svoju vlastnú poznámku, postreh, či krátky popis.

Služba je prístupná len pre registrovaných používateľov. Registráciou získate navyše možnosť ľahko si spravovať poznámky a označené inzeráty. Pod každou poznámkou sa vám zobrazí zoznam vami označených inzerátov.

Realitné články

Celkovo 2602 článkov

DIFUCELL a EFEKTIV – nové konštrukcie nízkoenergetických domov

Napísal admin, 22.05.2014

Úsporu 6000 až 20 000 EUR na jeden dom z novej kolekcie prináša zákazníkom v akcii, trvajúcej do konca júna 2014, najväčší slovenský výrobca nízkoenergetických a pasívnych domov ForDom, s.r.o., Zvolen. Umožnili to dva nové konštrukčné systémy DIFUCELL a EFEKTIV, ktoré predstavil výrobca vo svojej kolekcii atraktívnych domov a ktoré navyše výrazne šetria náklady na energie, pri zachovaní vysokej kvality použitých materiálov. Autormi novej kolekcie sú  renomovaní slovenskí architekti Pavol Pokorný, František Lehocký, Kubiš Kupec a Bjorn Kierulf, ale časť pochádza aj z vlastnej dielne. Ďalšou novinkou spoločnosti ForDom, ako jedinej na trhu, je garantovaná spotreba energií. Pri všetkých katalógových pasívnych stavbách ForDomu sa náklady pohybujú na úrovni 50 - 70 kWh, oproti 200 – 250 kWh pri klasických domoch. Informoval o tom marketingový riaditeľ ForDomu Branislav Kuzma.

VYBERÁME NAJLEPŠIE ZASTREŠENIE PRE NÁŠ BAZÉN

Napísal Róbert Bosák, 19.05.2014

K slnečnému počasiu jednoznačne patrí kúpanie a mnohí si chcú túto letnú zábavu vychutnávať doma na dvore vo vlastnom bazéne. Súkromie, kľudná atmosféra, okolitá príroda na záhrade a dostatok vody iba pre seba kedykoľvek, práve to sú hlavné dôvody využívania vlastného domáceho bazénu. Pokiaľ máte svoj bazén ešte aj zastrešený, stačí skočiť do vody a ochutnať čerešničku na torte.

Predĺžte si chvíle vo Vašom bazéne

Napísal Róbert Bosák, 18.05.2014

Krásne voľné chvíle počas letných dní sa dajú tráviť pri vode, kde sa poriadne schladíme, osviežime a zrelaxujeme. Počasie v našich končinách sa niekedy prudko zmení a z oddychu pri vode sa stane netrpezlivé vyčkávanie na ďalšie horúce dni. Poznáme originálne riešenie, ako si užiť bazén aj pri teplotných výkyvoch a nedať sa odradiť od svojho vytúženého relaxu.

Stavba je hotová až po kolaudácií

Napísal Róbert Bosák, 16.05.2014

Výstavba Vášho objektu sa pomaličky schyľuje ku koncu a pravdepodobne si konečne vydýchnete od všetkých tých povinností, ktoré jej priebeh sprevádzajú. Predsa len, celá realizácia výstavby od jej naplánovania cez vyhľadávanie kvalitných pracovníkov až po ukončenie stavebných prác patrí k náročnejším procesom vyžadujúcim vyvinúť mnoho energie na úspešné ukončenie. Ak všetko dôkladne pripravíte na záverečnú kolaudáciu, môžete si hrdo povedať, že máte splnené.

Pripojenie inžinierskych sietí do našich domovov

Napísal Róbert Bosák, 13.05.2014

Voda, plyn, telefón či televízia patria k bežnej súčasti dnešného bývania, bez ktorých by sa drtivej väčšine z nás nepáčilo žiť staromódnym spôsobom. Na tieto štandardné prvky spojené s komfortným fungovaním domácnosti sme si zvykli, no mnohí z nás nevedia čím je podmienená ich účasť v našich domovoch. Bez technologicky správnej realizácie by sme sa k týmto sieťam nikdy nedostali.

PC a pracovné dosky v novom dizajne

Napísal Petra JURENKOVÁ, 12.05.2014

Keď už toľko pracujeme, mali by sme si dopriať čo možno najlepšie pracovné podmienky a prostredie. Zistite, čo ponúkajú nové trendy v dizajne PC, pracovných dosiek a stolov. Je to ozajstný krok smerom k pohodliu a praktickosti.

Kritický stav výťahov v našich panelákoch

Napísal Róbert Bosák, 10.05.2014

Pravidelné využívanie schodiska je síce prospešné pre kondíciu, ale niekedy vie byť poriadne nepríjemným a výrazne komplikuje situáciu. Chodiť s veľkými nákupmi hore schodami je príliš namáhavé, nehovoriac o sťahovaní nábytku. Svoje by vedeli povedať aj matky s kočíkmi, dôchodcovia vo vysokom veku alebo imobilné osoby, pre ktorých nie je výťah uľahčením pohybu, ale úplnou nevyhnutnosťou.

12 x iná lavička

Napísal Petra JURENKOVÁ, 10.05.2014

Ak patríte k tým, ktorí sa radi prechádzajú po zelených parkoch, turisticky oľúbených a vyhľadávaných miestach, rozľahlých historických častiach mesta, určite si sem-tam sadnete na najbližšiu lavičku, zrelaxujete, len tak si oddýchnete, sledujete pohyb davu alebo jednotlivcov a pod. No a vedzte, že moderná mestská architektúra pomaly, ale isto vytláča tradičné lavičky do úzadia a palec hore dáva aj takýmto veselým posedeniam..

S dobrým stavebným pozemkom máte vyhraté

Napísal Róbert Bosák, 10.05.2014

Samostatná kúpa pozemku nie je žiadnou zárukou dobrej voľby a vyriešenia otázky o spokojnom bývaní. Pri všetkých pozemkoch určených na zastavanie by sa mal hodnotiť celkový charakter plochy a nezabúdať na viacero dôležitých faktorov, ktoré robia pozemok dobrým alebo naopak nevhodným miestom na výstavbu. S objektívnym posúdením si skôr vyberiete dobrý stavebný pozemok, na ktorom sa môžete odvážnejšie pustiť do výstavby.

Správna starostlivosť o anglický trávnik

Napísal Róbert Bosák, 09.05.2014

Nádherný pestovaný trávnik je ozdobou každej záhrady alebo dvora a jeho majitelia ho môžu pokladať za jeden z najväčších skvostov svojej práce. Čas venovaný udržiavaniu trávnika sa považuje za maximálne dobre využitý vždy, keď prinesie výsledok skvelý pocit a motiváciu pokračovať úspešne v starostlivosti aj naďalej.

KEĎ KUCHYŇA DÝCHA

Napísal Róbert Bosák, 06.05.2014

Čistota, sviežosť, prehľad a príjemná atmosféra, nielen tieto atribúty by mali charakterizovať poriadnu kuchyňu, ale bez nich by to už kuchyňa nebola vôbec. Práve v tejto miestnosti sa pripravuje pokrm, vďaka ktorému môžeme načerpať novú energiu a získať nové sily, takže pre jej stopercentný stav treba spraviť maximum. Nech Vaša kuchyňa začne znova dýchať.

Nábytok bez kovania nie je nábytok

Napísal Róbert Bosák, 05.05.2014

Pri zariaďovaní obydlia sa treba pohrať s dekoráciami, použitými materiálmi, farebnými odtieňmi a typom zvoleného nábytku. Detailov, na ktoré radšej netreba zabúdať je v príbytkoch vždy mnoho. Aj taká maličkosť ako kovanie nábytku môže dať Vášmu interiéru perfektný dizajn alebo ho úplne pokaziť, takže nepodceňujte žiadnu kľučku.

Záhrada s dreveným domčekom

Napísal Róbert Bosák, 03.05.2014

Pekná estetická záhrada je vizitkou každého majiteľa rodinného domu, ktorý sa o svoj exteriér stará zodpovedne a s láskou. Aby takáto záhrada vyzerala skutočne dokonalá po dizajnovej stránke a zároveň bola maximálne užitočnou, predajcovia prišli s riešením ako z nej spraviť flexibilné miesto prinášajúce úplnú všestrannosť.

ÚČINNÁ PREVENCIA PROTI PRÍPADNÉMU POŽIARU

Napísal Róbert Bosák, 02.05.2014

Bývanie patrí k najdôležitejšiemu materiálnemu majetku, akým môžete disponovať. Pokiaľ nevlastníte pojazdné auto, financií máte aspoň na prežitie do ďalšej výplaty a vo Vašom príbytku sa nachádzajú aj nejaké spotrebiče, stále to nemusí znamenať veľký problém. Ten nastáva až v prípade výrazného poškodenia alebo celkovej straty bývania pod vplyvom ľubovoľných udalostí, pretože to môže skončiť až ulicou.

Zápis do katastra nehnuteľností

Napísal Róbert Bosák, 30.04.2014

Pri akejkoľvek výstavbe nehnuteľnosti alebo vykonávaní rekonštrukčných úprav je štátnymi orgánmi vyžadované množstvo potvrdení. Bez rôznych administratívnych formalít to na Slovensku nejde, takže Vám vzniká niekoľko povinností, ktoré musíte bezodkladne vybaviť. Jednou z tých najdôležitejších je zápis do katastra nehnuteľností, bez ktorého nemôže byť žiadna nová stavba oficiálne zaregistrovaná.

Outdoorová kuchyňa je hit!

Napísal Petra JURENKOVÁ, 28.04.2014

Zachcelo sa Vám zmeny v rutinnom varení? Možno to spraví iný jedálníček a možno by ste sa mali pri svojich kulinárskych aktivitách premiestniť do živšieho, pestrejšieho a zaujímavejšieho prostredia. Dali by ste sa nahovoriť na outdoorovú kuchyňu?