Reality inzercia

Poznámky sú jednoduchý nástroj, ako sa rýchlo a bez problémov orientovať v množstve inzerátov, ktoré ste si prezreli a zaujali vás. Umožní vám orientovať sa v inzerátoch a ľahko ich porovnávať medzi sebou.

K dispozícií máte 10 predvolených poznámok, ktoré si viete ľubovoľne upravovať ako vám vyhovuje. Navyše si viete k inzerátu pridať svoju vlastnú poznámku, postreh, či krátky popis.

Služba je prístupná len pre registrovaných používateľov. Registráciou získate navyše možnosť ľahko si spravovať poznámky a označené inzeráty. Pod každou poznámkou sa vám zobrazí zoznam vami označených inzerátov.

Realitné články

Celkovo 2569 článkov

Wienerberger prevzal väčšinu akcií výrobcu škridiel Tondach

Napísal admin v kategorií Stavebné materiály, 21.08.2014

Rakúska spoločnosť Wienerberger AG prebrala s povolením Úradu pre ochranu hospodárskej súťaže ďalšie podiely rakúskeho koncernu TONDACH Gleinstätten, a.s.. Wienerberger tak nadobudol právomoc disponovať 82 % podielov koncernu TONDACH a 18 % podielov prešlo pod správu bánk. Informoval o tom konateľ spoločnosti TONDACH Slovensko, s.r.o. Vladimír Šablica.

Luxusný minimalizmus na brehu Pacifiku

Napísal Monika Ludasová, 21.08.2014

Vôňa Pacifiku, neodolateľný výhľad, minimalizmus a krásna žena. Toto je domov!

Sankcie voči Rusku sú príležitosťou na zníženie závislosti a rozvoj OZE

Napísal admin v kategorií Zaujímavosti zo sveta, 20.08.2014

Zavedenie sankcií EU voči Rusku, ani ruské odvetné sankčné opatrenia, sa priamo nedotknú najväčšieho slovenského výrobcu slnečných kolektorov – firmy THERMO|SOLAR. Napriek tomu sú sankcie výstrahou pre všetkých veľkých dovozcov energonosičov z Ruska, že priveľká závislosť od jedného dodávateľa je vždy potenciálnym rizikom a môže byť kedykoľvek zneužitá. Slovensko by sa malo z tejto situácie poučiť a konečne začať podporovať efektívne obnoviteľné zdroje energií (OZE). V praxi to znamená priamu finančnú podporu pre obyvateľstvo  a nie jeho záťaž v zvýšených cenách napríklad elektriny, ktorou platia za podnikateľské zámery niektorých subjektov. Informoval o tom riaditeľ THERMO|SOLARU Ing. Milan Novák.

Vlastný vkus vs. nasledovanie trendov

Napísal Róbert Bosák, 18.08.2014

Výber nehnuteľnosti, kúpa interiérových doplnkov alebo zaobstarávanie rozličných častí exteriérov, každú z tejto voľby sprevádzajú dva možnosti, podľa čoho sa rozhodovať. Či sa necháte inšpirovať aktuálnou módou alebo si vyberiete podľa vlastného vkusu, konečný verdikt je len a len na Vás, no my sa pozrieme na obe možnosti zblízka.

Špeciálne a užitočné stoly - 2.časť

Napísal Róbert Bosák v kategorií Zaujímavosti zo sveta, 17.08.2014

Šikovných nápadov spojených so zvýšením komfortu a životnej úrovne nie je nikdy dosť a preto aj výrobcovia z rôznych odvetví prichádzajú s nejakými novinkami. Spotrebitelia na takéto efektívne vylepšenia reagujú pozitívne a trh je vďaka tejto spätnej väzbe v pohybe. Pozitívne ohlasy si získali aj netradičné nápady na špeciálne a užitočné stoly, takže poďme sa na niektoré pozrieť.

Špeciálne a užitočné stoly - 1.časť

Napísal Róbert Bosák v kategorií Zaujímavosti zo sveta, 16.08.2014

Sú nezvyčajné a vyrábajú sa ako špeciálne kusy, no predsa sa dostanú do domácností, kde ponúkajú praktickosť a komfort. Aj napriek ich výnimočnosti a záujmu najväčších fajnšmekrov sú dostupné každému smrteľníkovi. Reč je o nezvyčajne navrhnutých stoloch, ktorých praktickosť nedopláca na eleganciu, ale obe vlastnosti idú rovnocenne ruka v ruke.

Výrobca okien Makrowin za 1.polrok zvýšil tržby o 14 %

Napísal v kategorií Stavebné materiály, 15.08.2014

Popredný slovenský výrobca energeticky úsporných drevených a drevohliníkových okien, spoločnosť Makrowin, s.r.o., Detva, zaznamenal za prvý polrok tohto roku nárast tržieb oproti rovnakému obdobiu minulého roka o 14 %. Firma tak zvýšila svoje tržby zo 410 897 EUR v 1. polroku 2013 na 467 590 EUR v 1. polroku 2014. Za rastom tržieb stál predovšetkým zvýšený export do USA, ktorý tvorili hlavne drevohliníkové a drevené okná, vchodové dvere a posuvné steny s izolačným trojsklom. Práve na americkom trhu sa jej podarilo v porovnávanom období zvýšiť odbyt až o 46 %. Informoval o tom Dušan Majer, riaditeľ spoločnosti Makrowin.

3x Orient v obývačke

Napísal Róbert Bosák v kategorií Interiér, 13.08.2014

Prečo byť rovnaký ako väčšina a trošku sa neodlíšiť, nevybočiť z normy a nevychutnať si naplno krásu inakosti ? Veď originálnosť a netradičné prvky sú zveľadením každého interiéru a celému príbytku dodajú nový rozmer. O jedinečné doplnky so schopnosťou oživiť interiér nebola nikdy núdza v orientálnych obydliach, od ktorých sa inšpirujú aj našinci. 

Automatické ovládanie okien metódou TipTronic

Napísal Róbert Bosák v kategorií Zaujímavosti zo sveta, 12.08.2014

Súčasťou celého technologického vývoja, ktorý má priniesť pokrok aj do realitného sektora, sú inteligentné systémy riadenia domácnosti. K takýmto technologickým prvkom patria aj automaticky ovládané okná, ktoré si pomaličky získavajú miesto v našich príbytkoch. Nakoľko sú užitočnými a praktickými pomocníkmi, zvýšený záujem o nich je úplne prirodzený.

Aj betón môže byť elegantný

Napísal Róbert Bosák v kategorií Stavebné materiály, 07.08.2014

Stavebníctvo bez betónu by snáď ani nebolo stavebníctvom, pretože jeho účasť na výstavbe, rekonštrukciách a iných príbuzných činnostiach je takmer neodmysliteľná. Betón vidíme všade na budovách, dvoroch, terasách či námestiach. Doteraz sa nejak vyhýbal obytným priestorom, no vďaka pohľadovému betónu sa situácia pomaly mení.  

Vyberáme povrch pre exteriér

Napísal Róbert Bosák v kategorií Exteriér, 06.08.2014

Celý okolitý exteriér je plnohodnotnou súčasťou nehnuteľnosti, takže rovnakým podielom sa stará o vzhľad bývania. Rozprestiera sa v najbližšom okolí objektu a vytvára prostredie, ktoré toho pri bývaní ovplyvňuje dosť. Obyvatelia, hostia alebo okoloidúci si vytvoria prvé dojmy hneď pri úvodnom kontakte s daným priestorom, ktorého základom je správny povrch zaisťujúci nielen samotný vzhľad. 

Od Patagónie cez Himaláje až po Saharu- slnečné kolektory z THERMO|SOLARU Žiar vydržia aj extrémne podmienky

Napísal admin v kategorií Tlačové správy, 01.08.2014

Nepál, Patagónia, Botswana, Maroko, Omán, Juhoafrická republika, Austrália, alebo Káthmandu, Marrákeš, Káhira, Zugspitze, sú mená voňajúce diaľkami a extrémnymi podmienkami. Nie sú to však ciele horolezeckých výprav, ale miesta, na ktorých sú inštalované slnečné kolektory z produkcie THERMO|SOLARU Žiar, s.r.o., Žiar nad Hronom. Za viac ako 20 rokov sa ploché slnečné kolektory z produkcie žiarskej firmy presadili v 50 štátoch celého sveta. Informoval o tom Milan Novák, riaditeľ  THERMO|SOLARU.

Využite zlacnené škridly od Tondachu na rekonštrukciu strechy

Napísal admin v kategorií Stavebné materiály, 01.08.2014

Strechu lacnejšiu až o 40% môžu mať stavebníci, ktorí využijú letnú zľavu spoločnosti Tondach Slovensko, s. r. o. na vybrané druhy pálenej keramickej škridly. V akciovej ponuke sú štyri druhy škridiel - Bolero, Samba, Twist, Bravura. Škridly sú vhodné tak pre novú výstavbu, ako aj na rekonštrukcie striech. Letné zľavy potrvajú pre zákazníkov do konca augusta 2014. Informoval o tom konateľ spoločnosti Tondach Slovensko, s.r.o. Vladimír Šablica.

Radiátor miesto klimatizácie

Napísal Róbert Bosák v kategorií Novinky z domova a o bývaní, 31.07.2014

V zime sme vďační za radiátor a jeho schopnosť ohrievať nám príbytok a v lete za klimatizáciu a jej osviežujúci chladivý prúd vzduchu. Dve ročné obdobia, dve odlišné zariadenia a dve odlišné spôsoby využitia, ktoré sú súčasťou našich obydlí. Radiátory však majú pred sebou priaznivé obdobie, zatiaľ čo klimatizácie môžu mať až existenčné problémy. 

S bambusovou podlahou za módou a kvalitou

Napísal Róbert Bosák v kategorií Interiér, 29.07.2014

Sú trendové, stoja na vrchole rebríčka záujmu a prinášajú orientálnu eleganciu. Bambusové podlahy, ktoré si nachádzajú miesto v našich interiéroch, sú jednými z najvyhľadávanejších podlahovín súčasnosti a zdobia novostavby, zrekonštruované obydlia aj administratívne priestory.

Ak idete vymieňať okná, pouvažujte nad najkvalitnejšími drevenými

Napísal admin v kategorií Interiér, 28.07.2014

Kde sú tie časy, keď plastové okná boli symbolom pokroku a za svoje staré ,,kasňové“ drevené okná si ich vymieňali len tí majetnejší. A to ešte mali k dispozícii len trojkomorové s tepelnou účinnosťou, akú dnes už neponúkajú ani Poliaci. Prešlo 15-20 rokov a vtedajší hrdí majitelia prvých plastových okien rozmýšľajú o ich výmene. Určite sa im to oplatí a to hlavne v prípade, ak idú aj zatepľovať. Dnešné požiadavky na energetickú úspornosť domov sú kdesi úplne inde ako pred dvomi desaťročiami. Domy po výmene okien a dverí a zateplení, ak majú byť na úrovni doby, už musia spĺňať podmienky na nízkoenergetické, či pasívne bývanie. A znovu sa vynára otázka - aké okná sú najvhodnejšie?