Poznámky sú jednoduchý nástroj, ako sa rýchlo a bez problémov orientovať v množstve inzerátov, ktoré ste si prezreli a zaujali vás. Umožní vám orientovať sa v inzerátoch a ľahko ich porovnávať medzi sebou.

K dispozícií máte 10 predvolených poznámok, ktoré si viete ľubovoľne upravovať ako vám vyhovuje. Navyše si viete k inzerátu pridať svoju vlastnú poznámku, postreh, či krátky popis.

Služba je prístupná len pre registrovaných používateľov. Registráciou získate navyše možnosť ľahko si spravovať poznámky a označené inzeráty. Pod každou poznámkou sa vám zobrazí zoznam vami označených inzerátov.

Realitné články

Celkovo 2518 článkov

Pracovné dosky v kuchyni - 1.časť

Napísal Róbert Bosák, 02.07.2014

Kuchyňa ako miesto prípravy jedla a stretávania sa spolubývajúcich pri spoločnom stolovaní sa pokladá za akési centrum každého príbytku. Niektoré rodiny sa práve tu stretávajú najčastejšie, ale to nie je primárnou úlohou kuchyne. Tou je spomínaná príprava jedla, ktorá neprebehne nikdy s takou radosťou, pokiaľ nemáte aj vhodné pomôcky.

WC z billboardov

Napísal Róbert Bosák, 28.06.2014

Reklamy sa na nás valia z každej strany a vždy nám prinášajú nejaký nový produkt, ktorý by mal byť aktuálne najlepší, najmodernejší či najvýhodnejší. Reklama výrazne pomáha aj interiérovým produktom, takže je úplne bežné, že sa na Vás nejaký doplnok, dekorácia alebo spotrebič pozrie z obrovského plagátu pri ceste.

Chytľavé obývačkové trendy

Napísal Petra JURENKOVÁ, 26.06.2014

Potrebujete poradiť s obývacou izbou? Neviete, čo je momentálnym hitom pulcujúcim v interiéroch obývačiek? Hľadáte nadčasovú inšpiráciu v zariaďovaní? Ste tu správne - dnes sa bavíme na tému moderných obývacích miestností.

Luhačovický kúpeľný areál slávnostne otvorili pre verejnosť

Napísal admin, 23.06.2014

Revitalizovaný kúpeľný areál v Kúpeľoch Luhačovice (Lázně Luhačovice, a. s.) slávnostne odovzdali verejnosti do užívania 19. júna 2014. Slávnostný akt sa uskutočnil na záver koncertu Hudby Hradnej stráže a Polície ČR, za účasti generálneho riaditeľa Kúpeľov Luhačovice, a. s., MUDr. Eduarda Bláhu, autora celkového riešenia nových výsadieb v kúpeľnom parku profesora Ivara Otrubu, popredného znalca v oblasti architektúry a urbanizmu a Ing. Aleny Vránovej, hlavnej architektky projektu.

Ochrana nehnuteľnosti kamerovým systémom

Napísal Róbert Bosák, 22.06.2014

Kvalitné zabezpečenie bývania je dôležité kvôli ochrane svojho nehnuteľného majetku. Nepríjemným prípadom spojeným s krádežami, vlámaniami alebo inými trestnými činnosťami sa dá lepšie zabrániť vďaka správnym bezpečnostným systémom, pomocou ktorých dosiahneme požadovaný stav a vyhneme sa komplikovaným situáciám. 

Luxusné koberce

Napísal Róbert Bosák, 21.06.2014

Majú svoju dlhoročnú históriu, prežili všetky zmeny v interiérových trendoch a obľubujú ich po celom svete bez rozdielov rasy, národa alebo náboženstva. Vyrábajú sa z najkvalitnejších materiálov a stali sa luxusným prvkom, na ktorom si potrpia mnohí pôžitkári, fajnšmekri a milovníci vzácnych dekoratívnych doplnkov. Zdobia luxusné koberce aj Váš príbytok ?

Máte tie správne bunky na spanie?

Napísal Petra JURENKOVÁ, 19.06.2014

Spať na bunke nie je to isté ako v bunke. Zatiaľ, čo prvé označuje internátne pelešenie sa na jednom metri štvorcovom, druhé hovorí o modernom spálňovom riešení. Zistite, o čo ide Cool

V japonskom štýle

Napísal Róbert Bosák, 18.06.2014

Japonsko, krajina vychádzajúceho slnka. Kultúra plná kvetov, záhrad, tradícií a orientálne ladených zvykov, ktoré na Vás zanechajú svoj pokojný dojem. V žiadnej krajine na svete nedokážeme nájsť rovnakú atmosféru, akú ponúkajú japonské stavby považované v celosvetovom meradle za nenahraditedľný skvost architektúry. Kúsok takejto jedinečnej atmosféry si môžete priniesť aj domov.

Štítky - nová funkcia na TopReality.sk

Napísal admin v kategorií Novinky na portáli, 17.06.2014

Pripravili sme pre Vás novú funkciu, tzv. štítky.
Tieto umožňujú vyzdvihnúť dôležité vlastnosti Vašej nehnuteľnosti a tým pádom uľahčujú jej vyhľadávanie pre bežných užívateľov s konkrétnou predstavou o nej.

Flexibilné sadrokartónové priečky

Napísal Róbert Bosák, 17.06.2014

V slovenských končinách výrazne prevláda konzervatívne myslenie a dotýka sa aj oblasti stavebníctva, ktorého významnou súčasťou sú aj priečky v príbytkoch. Slovenskí obyvatelia sú stále viacej zameraní na klasické murované priečky a tie sadrokartónové sú trošku podceňované. Otázkou teda ostáva, či je takýto postoj správny.

Domy na anglický spôsob

Napísal Róbert Bosák, 16.06.2014

Anglicko, to nie je len volant na pravej strane, čaj o piatej vo veľkom kruhu a záľuba v nezvyčajných športoch. Táto jedinečná krajina ponúka množstvo jedinečných špecifík a nechýbajú medzi nimi ani nenahraditeľné architektonické prvky, ktoré si získali srdcia mnohých cudzincov, vďaka čomu nájdeme stavby na anglický spôsob po celom svete. A Slovensko nie je chvalabohu výnimkou.

Budiš svetlo v detskej izbe!

Napísal Petra JURENKOVÁ, 10.06.2014

Keby si deti mohli vybrať svoju detskú izbu, zrejme by vyzerala ako jedno veľké ihrisko plné farieb, hračiek a iných detí. Našťastie alebo nanešťastie sa o výber ich izbičiek starajú dospelí, ktorí popri inom riešia aj otázku ich osvetlenia. Patríte k nim? Čítajte ďalej.

THERMO|SOLAR školí odborníkov na termické kolektory i fotovoltiku

Napísal admin, 09.06.2014

Najväčší slovenský výrobca slnečných kolektorov THERMO|SOLAR Žiar, s. r. o., Žiar nad Hronom je nielen výrobcom, ale aj školí všetkých záujemcov v oblasti inštalácie slnečných tepelných i fotovoltických systémov. Navyše poskytuje na svojich webových stránkach www.thermosolar.sk svojim potenciálnym zákazníkom aj poradenskú službu a venuje sa aj skúšobníctvu. Informoval o tom technický riaditeľ THERMO|SOLARU Alfréd Gottas.

Výmena nehnuteľnosti - Z bytu do domu

Napísal Róbert Bosák, 09.06.2014

Výber nového bývania môže patriť k jednému z najdôležitejších rozhodnutí celého Vášho života. Táto možnosť alebo výzva prináša zodpovednosť a rozvážne posúdenie celkových kladov a záporov, takže treba si skutočne ujasniť nejakú presnejšiu predstavu o tom, ako vlastne chcete bývať. Nech príchod zo starého do nového prinesie pozitívnu zmenu, nie naopak.

Bez debaty: tie najoriginálnejšie vešiaky

Napísal Petra JURENKOVÁ, 09.06.2014

Kto by to bol povedal, že aj také vešiaky vedia okúzliť svojím tvarom, farbou, vzhľadom a prevedením. No, my sme to už zistili a radi by sme Vám predstavili ďalšie zaujímavé podoby toho, ako môže vyzerať aj Vaša vstupná hala, chodba alebo celkom iná časť bytu, kde sa vešiaky, stojany a podobné úchytné systémy zaručene zídu.

Dajte veciam okolo seba druhú šancu

Napísal Petra JURENKOVÁ, 05.06.2014

Kto by nemal domácnosť plnú fliaš, krabičiek, starého nábytku a iných, v podstate len zavadzajúcich alebo už celkom zabudnutých vecí? No tak ich pekne vytiahnite na svetlo sveta, pozhromažďujte všetko, čo Vám cestou padne do oka a kúzlite ...