Pracujeme s overenými kanceláriami
  +
Prihlásenie
Zabudnuté heslo
Prihlásenie
Počet nehnuteľností
96 349
Reg. kancelárií
11 831
Reg. užívateľov
116 429
Fanúšikov
52 554


Reality inzercia

SORA

Realitné články

Čo všetko vyrobíte z palety?

Napísal Petra JURENKOVÁ, 19.04.2014

Palety patria k tým super úžitkovým predmetom, ktoré možno donekonečna využívať a pretvárať na najrôznejšie dizajnérske kúsky. Pozrite si plejádu tých naj.

viac …

Najpredávanejším typom solárneho kolektora na Slovensku je TS 300

Napísal admin, 16.04.2014

Najpredávanejším typom solárneho kolektora na Slovensku je plochý  kolektor TS 300. Vyrába ho bez prestávky už takmer 20 rokov spoločnosť THERMO|SOLAR, Žiar, s.r.o. a zo všetkých solárnych kolektorov, ktoré za ten čas predala v SR, tvoril TS 300 viac ako polovicu. Za obchodným úspechom tohto typu kolektora je najpriaznivejší pomer parametrov ceny a výkonu. Informoval o tom riaditeľ THERMO|SOLARU Ing. Milan Novák.

viac …

Automatická aktualizácia vybraných zákaziek na TopReality.sk

Napísal admin, 14.04.2014

Táto funkcia na portáli TopReality.sk Vám umožní nastaviť si automatickú aktualizáciu vybraných zákaziek v konkrétne dni a konkrétnu hodinu.

viac …

Zasklievanie - nielen kvôli zime

Napísal Róbert Bosák, 14.04.2014

Keď Vás zimné obdobie vôbec neobmedzuje v bývaní a môžete pokojne používať balkón alebo terasu rovnako ako v teplejších častiach roka, pravdepodobne ste splnili jeden z cieľov vyplývajúcich z rôznych rekonštrukčných prác. Teraz sa môžete hrdo pozerávať na svoj zasklenený priestor a využívať ho na všetky činnosti bez vplyvu ročného obdobia, pretože prenikanie chladu sa deje v omnoho menšej miere.

viac …

Gáleriu môžete mať aj doma

Napísal Róbert Bosák, 10.04.2014

Pri slove galéria Vás pravdepodobne napadne spojitosť s umením, najmä výstava rôznych obrazov. Čisté biele steny obklopujúce dlhé chodby s množstvom namaľovaných emócií známych výtvarníkov. Možno použijete fantáziu a začnete si vizualizovať, aké by to bolo mať doma takúto galériu a podnikať pre okruh najbližších súkromné vernisáže. Sklameme Vás, reč je o úplne inej galérií.

viac …

Bez záclon a závesov to nejde

Napísal Róbert Bosák, 09.04.2014

Obývačky, detstké izby a spálne, radi ich zariaďujeme nábytkom, pridávame rôzne farebné variácie a zdobíme rôznymi dekoračnými doplnkami. Pokiaľ ste boli niekde na návšteve a vošli ste do miestnosti, kde neboli závesy ani záclona, mohli ste nadobudnúť dojem, že izba je holá, nevýrazná a neponúka "bezpečie." Na záclony a závesy sme si tak zvykli, že bez nich nevieme pohodlne obývať konkrétnu miestnosť.

viac …

Stále obľúbenejšie japonské steny

Napísal Róbert Bosák, 09.04.2014

Zažiadalo sa Vám niečo originálne? Niečo, čo bude výnimočné a hostia sa Vás budú pri návštevách vypytovať s úžasom na tvári? Jednoznačne Vám odporúčame vyskúšať pohyblivé japonské steny, ktoré prinesú Vášmu bývaniu originalitu, sviežosť a špeciálny nádych Ďalekého východu.

viac …

Vyberáme si vhodné bývanie

Napísal Róbert Bosák, 04.04.2014

Zaslúžený komfort, dobrý pocit z bývania a príjemné dojmy z okolitého prostredia sú pre spokojnosť obyvateľov najdôležitejšie. Aby ste mohli túto spokojnosť pocítiť aj na vlastnej koži, ešte pred presťahovaním sa do nového je potrebné mať vysnívanú konkrétnu predstavu o bývaní. Pokiaľ budete vedieť, čo presne chcete, ľahko a rýchlo si aj vyberiete.

viac …

ForDom opäť na stupni víťazov súťaže Drevostavba roka

Napísal admin, 02.04.2014

Po vlaňajšom prvom mieste, sa aj v tomto roku na stupni víťazov v súťaži Drevostavba roka, opäť ocitol aj najväčší výrobca nízkoenergetických a pasívnych domov v SR ForDom, s. r. o. Zvolen. V treťom ročníku ho odborná porota ocenila druhým miestom za rodinný dom v Stupave – Kremenici. Organizátorom súťaže bola Sekcia drevostavieb Zväzu spracovateľov dreva (ZSD) SR, ktorá vyhlásila výsledky na výstave CONECO 2014 v Bratislave. Do súťaže bolo prihlásených 11 drevostavieb, zrealizovaných v minulom roku na Slovensku. Informoval o tom marketingový riaditeľ ForDomu Branislav Kuzma.

viac …

Hit medzi plotmi

Napísal Róbert Bosák, 31.03.2014

Rodinný dom a oplotenie k sebe neodmysliteľne patria a pokiaľ by ste chceli hľadať domy bez plotov, našli by ste ich úplné minimum. Dvor bez pekného a funkčného plotu, to už snáď ani nie je ono, veď spoločne pôsobia kompatibilne a okoliu Vášho bývania prinesú vzhľad na úrovni. 

viac …

Kráčajte po novej podlahe

Napísal Róbert Bosák, 29.03.2014

Aktuálne novinky na trhu nám pri zariaďovaní svojho bývania ponúkajú skutočne pestrý výber a možnosti voľby sú už takmer neobmedzené. Ani výrobcovia a predajcovia podláh sa tomuto štandardu nevymykajú a prinášajú dostatočný priestor na inováciu, čo sa týka vzorov a materiálov. My sa spoločne pozrieme, aké podlahy momentálne letia a ktoré sa naozaj hodia.

viac …

Cenné služby bytového dizajnéra

Napísal Róbert Bosák, 27.03.2014

Najprv ste nadšení z blížiacej sa zmeny, tešíte sa z nového bývania. Pri sledovaní cien si ešte zachováte nadšenie, po vybavovačkách na úradoch z Vás pomaly opadá, ale stále cítite radosť. Napokon uvolňujete miestnosti a vtedy si poviete dosť! Nechcete plánovať všetky detaily ohľadom rekonštrukcie a chodiť okolo robotníkov a usmerňovať ich. Nájdete si pomoc, ktorá sa postará o všetky starosti.

viac …

Nezabudnite na stavebné povolenie

Napísal Róbert Bosák, 22.03.2014

Chystáte sa na akékoľvek stavebné alebo rekonštrukčné práce a nemáte vybavené povolenie? Máte už ukončenú celú rekonštrukciu a stále ste nenáhlasili rozsah a formu úprav stavebnému úradu? Neviete, že máte povinnosť komunikovať so správcom obytného domu o všetkých zmenách vykonaných v byte? Chyba, takéto nevedomé konanie Vás môže doviesť k uštedreniu mastnej pokuty.

viac …

S rozpočtom proti nedostatku peňazí

Napísal Róbert Bosák, 20.03.2014

Uskutočniť rekonštrukciu svojho obytného priestoru zadarmo sa nedá ani v rozprávke. Každý jeden spotrebič, každý meter podlahy či liter farby stojí nejaké peniaze. Ďalšie výdavky je potrebné vynaložiť na zaplatenie dopravy a robotníkov. Aby toho nebolo málo, peniaze pýtajú ešte aj za stavebné povolenie. Je toho dosť na čo treba myslieť, takže precízne naplánovanie finančného toku bude veľkou pomôckou.

viac …

Prehľadne a profesionálne počas rekonštrukcie

Napísal Róbert Bosák, 19.03.2014

Byt je pripravený na rekonštrukciu, robotníci sa chystajú začať a Vy čakáte na termín zahájenia prác. Či svoju dôveru odovzdáte renomovanej stavebnej firme alebo lokálnej skupine živnostníkov, spôsob komunikácie medzi Vami ako objednávateľom a pracovníkmi ako zhotoviteľom by mal prebiehať na istej profi úrovni, aby sa dokázalo predísť rôznym problémom škodným pre konečný výsledok.

viac …