Reality inzercia

Poznámky sú jednoduchý nástroj, ako sa rýchlo a bez problémov orientovať v množstve inzerátov, ktoré ste si prezreli a zaujali vás. Umožní vám orientovať sa v inzerátoch a ľahko ich porovnávať medzi sebou.

K dispozícií máte 10 predvolených poznámok, ktoré si viete ľubovoľne upravovať ako vám vyhovuje. Navyše si viete k inzerátu pridať svoju vlastnú poznámku, postreh, či krátky popis.

Služba je prístupná len pre registrovaných používateľov. Registráciou získate navyše možnosť ľahko si spravovať poznámky a označené inzeráty. Pod každou poznámkou sa vám zobrazí zoznam vami označených inzerátov.

Realitné články

Celkovo 2569 článkov

Slováci sú v miere úspor z disponibilných príjmov 6. najhorší v EÚ

Napísal Róbert Bosák v kategorií Financie, 05.12.2023

Eurostat zverejnil ďalšiu štatistiku s nelichotivým výsledkom pre Slovensko. Postarala sa o to priemerná miera úspor z disponibilných príjmov. Slováci v roku 2022 ušetrili priemerne „iba“ 5,3 %. V porovnaní s priemerom EÚ je to o vyše 7 % menej.

Zrekonštruovaná veža kremnického hradného kostola sa otvorí v júli 2024

Napísal Róbert Bosák v kategorií Exteriér, 04.12.2023

Návštevníci Mestského hradu Kremnica si budú musieť na výhľad z tamojšej kostolnej veže počkať ešte pár mesiacov. Dominanta Kostola sv. Kataríny je už niekoľko týždňov uzatvorená. Verejnosti bude opätovne sprístupnená v júli 2024.

Výškový bytový komplex v Indii oživí strešný nebeský ostrov

Napísal Róbert Bosák v kategorií Zaujímavosti zo sveta, 01.12.2023

Zelené strechy sú v móde. Architekti ich zahŕňajú do svojich projektov ako praktický aj estetický prvok. Autori návrhu nového bytového projektu v indickom Hajdarabáde zašli ešte ďalej. Terasy na streche navrhli ako zelený „nebeský“ ostrov.

Na Bratislavskej ulici v Dubnici nad Váhom pribudne vyše 20 bytov

Napísal Róbert Bosák v kategorií Novinky z domova a o bývaní, 30.11.2023

Bytový fond v Dubnici nad Váhom sa rozšíri o ďalšie byty. Viac ako 20 nových bytových jednotiek vznikne na Bratislavskej ulici. Súčasťou projektu bude realizácia technického vybavenia patriaceho k bytovému objektu.

Priemyselný park Štúrovo chystá inštaláciu ďalších fotovoltických panelov

Napísal Róbert Bosák v kategorií Úspora energie, 28.11.2023

Projekt fotovoltickej elektrárne s výkonom 15 MW bol iba prvým krokom. Priemyselný park Štúrovo plánuje pokračovať v inštalácii úsporných zariadení. Aktuálne pracuje na prípravách montáže ďalších fotovoltických panelov.

Bratislava využije na opravu ciest a mostov úver vo výške 16,6 mil. €

Napísal Róbert Bosák v kategorií Novinky z domova a o bývaní, 27.11.2023

Hlavné mesto sa pustí do realizácie ďalších projektov obnovy cestnej infraštruktúry. Pri modernizácii vybraných ciest a mostov využije finančné zdroje získané z úveru vo výške viac ako 16 mil. €.

Slováci vnímajú možnosť zobytnenia podkrovia pozitívne

Napísal PR článok v kategorií Novinky z domova a o bývaní, 25.11.2023

Nedostatok priestoru v rodinnom dome možno riešiť sťahovaním sa, prístavbou alebo jednoducho nadstavbou či transformáciou existujúceho podkrovia. Zobytnenie podkrovia smeruje k efektívnejšiemu využitiu priestoru v dome, následnému šetreniu energií a celkovému zvýšeniu hodnoty nehnuteľnosti. 

Materská škola v Partizánskom bude zrekonštruovaná

Napísal Róbert Bosák v kategorií Novinky z domova a o bývaní, 24.11.2023

Školskú infraštruktúru v Partizánskom čaká ďalšia modernizácia. Na rade je materská škola na ulici Malá okružná. Škôlka prejde rekonštrukciou, ktorej kľúčovým cieľom je zlepšenie celkovej hospodárnosti objektu.

Kuchynské pracovné dosky s jednoduchou údržbou. Ktoré to sú?

Napísal PR článok v kategorií Novinky z domova a o bývaní, 24.11.2023

Jedným z faktorov pri výbere kuchynskej pracovnej dosky je aj to, koľko úsilia a času bude potrebné vynaložiť na jej údržbu. Prirodzene sa snažíme vybrať také, ktorých čistenie je rýchle a jednoduché. Ktorá voľba je z tohto pohľadu najlepšia a najpraktickejšia?

ZŠ Karloveská 61 v Bratislave bude mať vynovenú telocvičňu

Napísal Róbert Bosák v kategorií Interiér, 23.11.2023

ZŠ Karloveská 61 pokračuje v rozsiahlych rekonštrukciách. Po výstavbe nového ihriska a oprave strechy školskej budovy prišla na rad modernizácia telocvične. Jej priestory sa zmenia na moderné športovisko spĺňajúce najvyššie nároky na výučbu telesnej výchovy.

V Rači má vyrásť nový bytový komplex aj so zariadením pre seniorov

Napísal Róbert Bosák v kategorií Novinky z domova a o bývaní, 21.11.2023

Bytový fond v bratislavskej Rači má v najbližších rokoch rozšíriť niekoľko projektov. Výstavba nového bytového komplexu sa plánuje aj v oblasti Rinzle. Súčasťou obytnej zóny sa stane menšie zariadenie pre seniorov.

Nový trend: Stále viac firiem kupuje kancelárske priestory. Dôvodom sú úspory aj lepšia klientela

Napísal PR článok v kategorií Novinky z domova a o bývaní, 21.11.2023

Kým historicky zvykli menšie aj väčšie firmy vlastniť svoje priestory, v posledných dvadsiatich rokoch prešli spoločnosti pôsobiace v administratíve na prenájom. Tento trend sa však aktuálne opäť začína meniť a dopyt po kúpe vlastných priestorov na podnikanie rastie. V neposlednom rade v dôsledku vysokej inflácie a rastúcich cien, ako aj zväčšujúcej sa ponuky.

Pri strednej ekonomickej škole v Spišskej Novej Vsi sa dokončuje nová športová hala

Napísal Róbert Bosák v kategorií Novinky z domova a o bývaní, 20.11.2023

Košický samosprávny kraj pokračuje v rozvoji športovej infraštruktúry. V najbližších týždňoch ju rozšíri nová športová hala v Spišskej Novej Vsi. Nové športovisko rastie pri miestnej Strednej odbornej škole ekonomickej.

Najvyššia budova v Paraguaji má 142 metrov

Napísal Róbert Bosák v kategorií Zaujímavosti zo sveta, 17.11.2023

Najvyššie budovy v latinskoamerických mestách sú o desiatky metrov nižšie ako výškoví lídri v iných regiónoch sveta. Nevyrovnala sa im ani najvyššia budova v Paraguaji, ktorá vyrástla na úroveň 142 metrov.

Obnova Námestia Jiřího z Poděbrad v Prahe

Napísal Róbert Bosák v kategorií Exteriér, 16.11.2023

Niekoľkoročnému čakaniu na obnovu najväčšieho námestia v mestskej časti Praha 3 je koniec. Pražský magistrát sa púšťa do rekonštrukcie Námestia Jiřího z Poděbrad, ktoré sa upraví na zelenší a komfortnejší verejný priestor.

Režisér Pána prsteňov zastavil kontroverznú výstavbu obytného komplexu na pobreží Wellingtonu

Napísal Róbert Bosák v kategorií Zaujímavosti zo sveta, 14.11.2023

Plány developerov pripravujúcich výstavbu obytného komplexu v jednej z najkrajších pobrežných oblastí v novozélandskej metropole nevyšli. Prekazil im ich režisér filmovej trilógie Pán prsteňov. Jeho cieľom je zachrániť prírodné a kultúrne dedičstvo lokality.